Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
  • 2Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Ronneby BK (borta) U17


      21:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
  • 5Lör
    • 09:00

      Poolspel P-09


      14:00
    • 10:00

      Seriematch SGIF-Karlskrona - Lag grön P-07


      11:15
    • 10:30

      Jämjö GoIF (hemma) F-06


      12:30
    • 11:00

      Seriespel Ofm-SGIF Lag vit P-07


      12:15
    • 15:00

      IFK Berga (hemma) Seniorer Herrar


      17:00
  • 6Sön
    • 09:30

      Träning F08-11


      11:00
    • 10:00

      Poolspel Röd. 10.00 Rödeby 11.00 Asarum P-08


      12:00
    • 10:30

      Mjällby AIF (hemma) P-05


      12:30
    • 12:00

      IFK Karlshamn (hemma) F-07


      15:00
    • 14:00

      Saxemara IF (borta) P-06


      15:00
    • 16:00

      rödeby aif / vit (hemma) P-04


      18:00
    • 17:00

      Jämshögs IF (borta) U17


      19:00
  • 7Mån
    v.19
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:30

      Seriematch Mjällby-SGIF Lag Grön P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Ronneby BK (hemma) Seniorer Herrar


      21:00
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      FK Karlskrona 2 (hemma) P-03


      21:00
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:15

      Målvaktsträning 2 med Blekinge FF P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Mjällby AIF (borta) U17


      21:00
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 10:00

      Åhuscupen P-08


      16:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:15
  • 12Lör
    • 14:00

      FK Karlskrona orange (hemma) P-06


      00:00
    • 15:00

      Assyriska Turabdin IK (borta) Seniorer Herrar


      17:00
  • 13Sön
    • 09:00

      Poolspel Grön 9.00 Nättraby 10.00 MAIF 11.00 K-krona P-08


      12:00
    • 09:30

      Träning F08-11


      11:00
    • 10:00

      Seriematch SGIF-Mjällby Lag Vit P-07


      11:15
    • 10:00

      Match mot Jämshög F-06


      12:00
    • 10:30

      FK Karlskrona svart (hemma) P-05


      12:30
    • 13:30

      fk karlskrona /orange (borta) P-04


      15:00
    • 16:00

      Olofströms IF (borta) P-05


      18:00
    • 17:00

      Asarums IF FK (borta) P-03


      19:00
  • 14Mån
    v.20
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Info Sölvesborgscupen U17


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 16Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
      Svarta led
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Rödeby AIF (hemma) U17


      20:00
    • 18:30

      Saxemara IF (borta) P-05


      20:30
  • 19Lör
    • 09:00

      Fotbollensdag P-09


      16:00
    • 10:00

      Poolspel Röd 10.00 Mörrum 12.00 Hoby P-08


      13:00
    • 10:30

      Saxemara IF (hemma) P-05


      12:30
    • 10:30

      Kallinge SK (hemma) F-06


      12:30
    • 14:00

      Seriematch SGIF-Ronneby lag Grön P-07


      15:15
    • 16:00

      Bollkallar extra P-05


      18:00
    • 16:00

      Råslätts SK (hemma) Seniorer Herrar


      18:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Fotbollens dag . P-11


      16:00
    • 11:00

      Seriematch Mörrum-SGIF Lag Vit P-07


      12:15
    • 11:15

      Poolspel F07 F-06


      13:00
    • 11:30

      IFK Karlshamn (hemma) F-07


      14:00
    • 12:00

      Ramdala/Jämjö (hemma) U17


      14:00
    • 14:00

      Träning F08-11


      18:00
    • 16:00

      jämshögs if (hemma) P-04


      18:00
  • 21Mån
    v.21
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      FK Karlskrona 1 (hemma) P-03


      21:00
    • 19:15

      Föreläsning SISU U17


      20:30
  • 23Ons
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      IFK Karlshamn (borta) U17


      21:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 15:30

      Fotbollsgolf P-05


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
  • 26Lör
    • 10:00

      Poolspel Grön P-08


      13:00
    • 11:00

      Grillning på stan U17


      15:00
  • 27Sön
    • 09:30

      Träning F08-11


      11:00
    • 10:00

      Seriematch SGIF-Rödeby Grupp Vit P-07


      11:15
    • 10:30

      Belganet-Hallabro IF (borta) F-06


      12:30
    • 12:00

      träningsturnering strandvallen P-06


      19:00
    • 12:00

      Nättraby/Hasslö (borta) U17


      14:00
    • 13:00

      Poolspel Röd P-08


      16:00
    • 17:00

      Rödeby AIF (borta) P-05


      19:00
  • 28Mån
    v.22
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:30

      Mörrums GoIS FK (borta) Seniorer Herrar


      20:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Nättraby GoIF (hemma) P-03


      21:00
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Tematräning 2, Blekinge FF P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Mörrums/Pukavik (borta) U17


      21:00
  • 30Ons
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Sölvesborgs GoIF vit (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      sölvesborgs gif / svart (borta) P-04


      20:45
  • 31Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00