Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 12:30

      Träning P-05


      14:00
  • 2Mån
    v.14
    • Heldag

      Träningsläger U17

    • 09:30

      Träningsdag på Svarta Led 2/4 P-03


      15:30
    • 12:00

      Träning P-08


      13:30
    • 16:00

      Match mot Asarum P-04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:15

      Träning F-07


      20:00
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:00
    • 19:30

      Träning P-08


      21:00
  • 6Fre
    • 10:30

      Träning P-05


      12:00
    • 16:45

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-03


      18:15
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 08:00

      Sparbanken cup F-07


      15:00
    • 09:00

      Försäsongsfinal P-05


      16:00
    • 10:00

      Träning F08-11


      11:30
    • 12:00

      DM P14 P-04


      16:00
    • 16:00

      Pukavik (hemma) U17


      18:00
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:15

      Träning F-07


      20:00
  • 11Ons
    • 15:45

      Träning P-05


      17:15
    • 16:00

      Träning P-06


      17:15
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning F08-11


      00:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 13Fre
    • Heldag

      Träning F08-11

    • 16:45

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-03


      18:15
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Sölvesborgs GoIF (borta) U17


      20:00
  • 14Lör
  • 15Sön
    • Heldag

      Träning F08-11

    • 09:00

      Sparbanken i Karlshamn Tjejcup F08-11


      16:00
    • 09:00

      Sparbanken i Karlshamn Tjejcup F08-11


      16:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Näsum P-04


      13:00
    • 13:45

      DM Sparika cup U17


      17:00
    • 14:00

      Träning F-07


      16:00
  • 16Mån
    v.16
    • Heldag

      Träning F08-11

    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
      Konstgräset Svarta Led Sölvesborg
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 17Tis
    • Heldag

      Träning F08-11

    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 18Ons
    • Heldag

      Träning F08-11

    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Målvaktsträning 1 med Blekinge FF P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 19Tor
    • 00:00

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Saxemara IF (borta) U17


      20:00
  • 21Lör
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.17
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Tematräning 1, Blekinge FF P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Asarums IF FK (hemma) U17


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      DM P14 semifinal mot Kallinge P-04


      20:00
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      FK Karlskrona (hemma) U17


      20:00
    • 19:00

      Hässleholms IF (borta) Seniorer Herrar


      21:00
  • 28Lör
    • 10:00

      Nättraby GoIF gul (borta) F-06


      12:00
    • 11:00

      Kristianopels GoIF (borta) P-05


      13:00
  • 29Sön
    • 09:30

      Träning F08-11


      11:00
    • 10:30

      Mörrums GoIS FK (hemma) P-05


      12:30
    • 11:15

      Träningsmatch mot Karlskrona P-08


      12:30
    • 14:00

      Hasslö goif (hemma) P-06


      00:00
    • 15:00

      Rödeby AIF (borta) Seniorer Herrar


      17:00
    • 16:30

      lyckå ff (borta) P-04


      18:00
  • 30Mån
    v.18
    • 10:00

      Träning P-05


      12:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00