Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Augusti 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 2Ons
    • 17:15

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning FP-09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
  • 3Tor
    • 09:30

      Extraträning målvakter P-05


      11:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:30

      Träning F-01


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 4Fre
    • Heldag

      Enklelbolaget cup p11 P-06

    • 08:00

      Enkla Elbolaget Cup P-05


      20:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Enklelbolaget cup p11 P-06

    • 08:00

      Enkla Elbolaget Cup P-05


      20:00
    • 15:00

      Älmhults IF (borta) Seniorer Herrar


      17:00
  • 6Sön
    • Heldag

      Enklelbolaget cup p11 P-06

    • 08:00

      Enkla Elbolaget Cup P-05


      20:00
    • 17:00

      Jämshögs IF (hemma) U17


      19:00
  • 7Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-01


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 8Tis
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Saxemara IF (hemma) P-06


      19:30
  • 9Ons
    • 11:00

      Träning F-07


      13:00
    • 17:15

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning FP-09


      19:00
    • 18:00

      Grillning P-05


      21:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Asarums IF FK (hemma) F-01


      20:30
  • 11Fre
    • Heldag

      Kronoborgcup Helsingör P-06

  • 12Lör
    • Heldag

      Kronoborgcup Helsingör P-06

    • 10:00

      Poolspel P9 P-08


      12:00
    • 10:30

      Jämshögs IF 1 (hemma) P-05


      12:30
    • 13:00

      Skåneseriematch P-04


      15:00
    • 15:00

      Bollkallar P-05


      17:00
    • 15:00

      FK Älmeboda/Linneryd (hemma) Seniorer Herrar


      17:00
  • 13Sön
    • Heldag

      Kronoborgcup Helsingör P-06

    • 10:00

      Seriespel P10 P-08


      13:00
    • 10:00

      Poolspel F-06


      13:00
    • 11:00

      IFK Karlshamn 1 (hemma) P-03


      13:00
    • 17:00

      Rödeby AIF (hemma) F-01


      19:00
    • 17:00

      Hasslö GoIF (borta) P-05


      19:00
      Skärgårdsvallen
      Serie: P12 Kompisligan Grön
      Samlingsinfo: Svarta Led
      Samlingstid: 15:00
      Anteckning: Lag 2
      Resultat och referat
  • 14Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      MV-träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning F-01


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 15Tis
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 16Ons
    • 17:15

      Bollflickor F-06


      20:00
    • 17:15

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning FP-09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Olofströms IF (borta) U17


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      00:00
    • 19:00

      Jämshögs IF (borta) F-01


      21:00
  • 17Tor
    • 00:00

      Träning P-08


      20:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:30

      Träning F-01


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:35

      IFK Karlshamn (borta) P-05


      20:35
  • 18Fre
    • 18:00

      Skåneseriematch P-04


      20:00
  • 19Lör
    • 11:00

      IFK Karlshamn (hemma) F-01


      13:00
    • 11:00

      Kallinge SK (borta) P-05


      13:00
    • 14:00

      Rydaholms GoIF (borta) Seniorer Herrar


      16:00
  • 20Sön
    • 09:15

      Poolspel FP-09


      13:30
    • 10:00

      Poolspel F-06


      13:00
    • 10:30

      FK Karlskrona (hemma) P-05


      12:30
    • 14:00

      Jämshög IF (hemma) P-06


      15:00
    • 15:00

      Nättraby GoIF 1 (borta) P-03


      17:00
    • 18:00

      Mjällby AIF 2 (borta) U17


      20:00
  • 21Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-01


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 22Tis
    • 18:00

      Lyckå FF 1 (hemma) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 23Ons
    • 17:15

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning FP-09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Saxemara IF (hemma) U17


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:30

      Träning F-01


      20:00
    • 18:30

      Mjällby aif (borta) P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 25Fre
    • 18:00

      Träning FP-09


      19:00
  • 26Lör
    • 10:00

      Poolspel P9 P-08


      13:00
    • 10:30

      Lyckå FF 2 (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Jämshögs IF (hemma) P-04


      13:00
    • 12:00

      Rödeby AIF 1 (hemma) F-01


      14:00
    • 16:00

      Bollkallar P-05


      18:00
    • 16:00

      Ronneby BK (hemma) Seniorer Herrar


      18:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Poolspel F-06


      13:00
    • 10:30

      Jämjö GoIF (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Asarums IF FK 1 (hemma) P-03


      13:00
    • 12:00

      Malmö ff (borta) P-06


      19:00
    • 16:30

      Bollflickor F-06


      19:00
  • 28Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-01


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 29Tis
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 30Ons
    • 17:15

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning FP-09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Mörrum/Pukavik (borta) U17


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 31Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:30

      Träning F-01


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00