Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Maj 2017

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Föräldrarmöte P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning F-01


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 11:00

      Jämshögs IF 1 (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Poolspel 08 P-08


      14:00
    • 14:15

      Bollflickor F-06


      16:45
  • 7Sön
    • 08:00

      Träning F-06


      19:00
    • 10:00

      Asarums IF FK (hemma) F-07


      13:00
    • 10:30

      Nättraby GoIF (hemma) P-05


      12:30
    • 12:00

      FK Karlskrona 1 (borta) P-03


      14:00
    • 13:00

      Skåneseriematch P-04


      15:00
    • 13:00

      Ramdala if (borta) P-06


      14:00
  • 8Mån
    v.19
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning F-01


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 12Fre
    • 15:00

      Träning P-06


      17:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Skåneseriematch P-04


      20:00
  • 13Lör
    • 08:15

      Poolspel F-06


      13:00
    • 10:30

      Kallinge SK (hemma) P-05


      12:30
    • 14:00

      Bollkallar P-05


      16:00
    • 14:00

      Rydaholms GoIF (hemma) Seniorer Herrar


      16:00
  • 14Sön
    • 08:30

      Poolspel P-09


      13:00
    • 11:00

      Sölvesborgs GoIF 1 (borta) P-03


      13:00
    • 11:30

      FK Karlskrona (borta) P-05


      13:30
    • 14:00

      FK Karlskrona (hemma) P-06


      15:00
    • 16:00

      Rödeby AIF (borta) F-01


      18:00
  • 15Mån
    v.20
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning F-01


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:30

      Poolspel BFF P-08


      14:30
    • 12:00

      Rödeby aif (borta) P-06


      13:00
  • 21Sön
    • 08:00

      Träning F-06


      19:00
    • 12:00

      IFK Karlshamn (hemma) F-07


      15:00
    • 16:00

      Lyckå FF 2 (borta) P-05


      18:00
    • 17:00

      Hasslö GoIF (borta) P-05


      19:00
    • 17:00

      Asarums IF FK 1 (borta) P-03


      19:00
      Asarums IP A-Plan
  • 22Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Listerby IK (hemma) F-01


      21:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Talangträning F03 F-01


      20:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 25Tor
    • 09:00

      Åhuscupen P-08


      20:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning F-01


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 26Fre
    • 13:00

      Träning P-06


      00:00
    • 15:00

      Träning P-06


      17:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 10:30

      Lyckå FF 1 (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Sölvesborgs GoIF 1 (borta) P-03


      13:00
    • 14:00

      Nättraby goif (hemma) P-06


      15:00
    • 17:00

      Kallinge SK (borta) F-01


      19:00
  • 29Mån
    v.22
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      FK Karlskrona (hemma) F-01


      21:00