Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Maj 2017

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning FP-09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Föräldrarmöte P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning F-01


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-11/12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 11:00

      Jämshögs IF 1 (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Poolspel 08 P-08


      14:00
    • 14:15

      Bollflickor F-06


      16:45
  • 7Sön
    • 08:00

      Träning F-06


      19:00
    • 10:00

      Asarums IF FK (hemma) F-07


      13:00
    • 10:30

      Nättraby GoIF (hemma) P-05


      12:30
    • 12:00

      FK Karlskrona 1 (borta) P-03


      14:00
    • 13:00

      Ramdala if (borta) P-06


      14:00
    • 18:30

      Rödeby AIF (borta) U17


      20:30
  • 8Mån
    v.19
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning FP-09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 15:00

      Träning P-06


      17:15
    • 17:00

      Träning FP-09


      18:00
  • 13Lör
    • 08:15

      Poolspel F-06


      13:00
    • 10:30

      Kallinge SK (hemma) P-05


      12:30
    • 14:00

      Rydaholms GoIF (hemma) Seniorer Herrar


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar P-05


      16:00
  • 14Sön
    • 08:30

      Poolspel FP-09


      13:00
    • 11:00

      Nättraby GoIF 1 (hemma) P-03


      13:00
    • 11:30

      FK Karlskrona (borta) P-05


      13:30
    • 14:00

      FK Karlskrona (hemma) P-06


      15:00
    • 16:00

      Rödeby AIF (borta) F-01


      18:00
    • 18:00

      Mörrum/Pukavik (hemma) U17


      20:00
  • 15Mån
    v.20
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning FP-09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:30

      Poolspel BFF P-08


      14:30
    • 12:00

      Rödeby aif (borta) P-06


      13:00
  • 21Sön
    • 08:00

      Träning F-06


      19:00
      Karlskrona
      Anteckning: Tid ej klar ännu!
    • 12:00

      IFK Karlshamn (hemma) F-07


      15:00
    • 16:00

      Lyckå FF 2 (borta) P-05


      18:00
    • 17:00

      Hasslö GoIF (borta) P-05


      19:00
    • 17:00

      Asarums IF FK 1 (borta) P-03


      19:00
  • 22Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Listerby IK (hemma) F-01


      21:00
    • 19:00

      Nättraby/Hasslö (borta) U17


      21:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning FP-09


      19:00
    • 18:00

      Talangträning F03 F-01


      20:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 13:00

      Träning P-06


      00:00
    • 15:00

      Träning P-06


      17:15
    • 17:00

      Träning FP-09


      18:00
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 10:30

      Lyckå FF 1 (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Olofströms IF 1 (hemma) P-03


      13:00
    • 14:00

      Nättraby goif (hemma) P-06


      15:00
    • 16:00

      Saxemara IF (hemma) U17


      18:00
    • 17:00

      Kallinge SK (borta) F-01


      19:00
  • 29Mån
    v.22
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning FP-09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      FK Karlskrona (hemma) F-01


      21:00