Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Sölvesborgs GOIF
Välj lag

April 2017

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.13
    • 12:00

      Ifö Bromölla IF (borta) P-05


      13:15
  • 2Sön
    • 08:00

      Träning F-06


      17:00
    • 09:30

      Träning P-07


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch och fys P-04


      13:00
    • 13:00

      Träning P-06


      15:00
    • 15:30

      IFK Karlshamn (borta) F-01


      17:30
    • 17:00

      FK Karlskrona (hemma) F-01


      19:00
  • 3Mån
    v.14
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning FP-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning FP-09


      18:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Försäsongsfinal P-05


      17:00
    • 13:30

      Träningsmatch F-01


      15:30
  • 9Sön
    • 09:30

      Träning P-07


      10:30
    • 11:00

      Träningsmatch P-04


      13:00
    • 14:00

      Asarums IF FK (hemma) U17


      16:00
    • 14:45

      Saxemara IF (borta) U17


      16:45
    • 15:00

      Träning P-06


      17:00
    • 18:00

      Träningsmatch F-01


      20:00
  • 10Mån
    v.15
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning FP-09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Skåneseriematch P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning F-01


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 10:30

      Hasslö GoIF (hemma) P-05


      12:30
  • 17Mån
    v.16
    • 09:00

      träningsturnering p11 P-06


      16:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:45
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning F-01


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning FP-09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning FP-09


      18:00
    • 18:00

      Sgif P04 (hemma) P-04


      19:30
  • 22Lör
    • 11:00

      IFK Karlshamn 1 (borta) P-03


      13:00
    • 12:00

      Asarums IF FK 1 (borta) P-05


      14:00
    • 12:15

      Lyckå FF 1 (borta) P-05


      14:15
      Lyckåvallen
      Serie: P12 Kompisligan Grön
      Anteckning: Samling 10.15 på Svarta Led
    • 13:00

      Kiosken A-laget U17


      16:00
    • 13:30

      Bollkallar P-06


      16:00
    • 14:00

      IFK Karlshamn (hemma) Seniorer Herrar


      16:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Saxemara IF (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Skåneseriematch P-04


      13:00
    • 12:30

      Träning P-08


      13:30
    • 16:00

      Asarums IF FK (borta) F-01


      18:00
  • 24Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning F-01


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Bollflickor F-06


      20:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning FP-09


      19:00
    • 18:00

      Talangträning F03 F-01


      20:00
    • 18:00

      Talangträning F04 F-01


      20:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 15:00

      Träning P-06


      17:15
    • 17:00

      Träning FP-09


      18:00
    • 18:00

      Skåneseriematch P-04


      20:00
    • 19:00

      Olofströms IF/BK Union (hemma) F-01


      21:00
  • 29Lör
    • 10:30

      IFK Karlshamn (hemma) P-05


      12:30
    • 15:00

      Bollkallar P-05


      17:00
    • 15:00

      Älmhults IF (hemma) Seniorer Herrar


      17:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Poolspel F-06


      13:00
    • 10:30

      Jämjö GoIF (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Rödeby AIF (hemma) P-04


      13:00
    • 11:00

      Träning P-08


      14:00
    • 13:00

      Sölvesborgs GoIF 1 (borta) P-03


      15:00
    • 14:00

      FK Karlskrona (hemma) P-06


      15:00