Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Sölvesborgs GOIF
Välj lag

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • Heldag

      Träning U17

    • Heldag

      Träning U17

    • 10:00

      Poolspel F-06


      13:00
    • 10:00

      IFK Karlshamn (hemma) F-07


      12:00
    • 10:30

      Jämjö GoIF (borta) P-05


      12:30
    • 14:00

      Saxemara IF (borta) Seniorer Herrar


      16:00
    • 15:00

      Asarums IF FK 1 (hemma) P-05


      17:00
    • 17:00

      Nättraby GoIF 3 (hemma) P-04


      19:00
    • 17:00

      Mörrum/Pukavik (hemma) U17


      19:00
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
  • 4Ons
    • Heldag

      Träning U17

    • Heldag

      Träning U17

    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Skåneseriematch P-04


      20:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • Heldag

      Träning U17

    • Heldag

      Träning U17

    • 19:00

      Olofströms IF/BK Union (9) (borta) F-01


      21:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Träning U17

    • Heldag

      Träning U17

    • 10:30

      Nättraby GoIF (hemma) P-05


      12:30
  • 8Sön
    • Heldag

      Träning U17

    • Heldag

      Träning U17

    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 11:00

      BK Union (borta) P-04


      13:00
  • 9Mån
    v.41
    • 00:00

      Träning U17


      19:30
    • 00:00

      Träning U17


      19:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 19:30

      Träning F-01


      21:00
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning P-04


      18:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Rödeby AIF (borta) P-05


      20:30
  • 12Tor
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:30

      Belganet-Hallabro IF (hemma) P-05


      20:30
    • 19:30

      Träning F-01


      21:00
  • 13Fre
    • 18:30

      Mjällby AIF 2 (borta) P-04


      20:30
  • 14Lör
    • 15:00

      Lerkils IF (hemma) Seniorer Herrar


      17:00
    • 15:00

      Bollkallar P-05


      17:00
      Svarta Led
      Samlingsinformation: Stora läktaren
      Samlingstid: 14:35
      Anteckning: Kvalmatch mot Lerkils IF.
      Först till kvarn.
    • 17:00

      bad P-04


      20:00
  • 15Sön
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.44
    • 18:00

      Träning FP-09


      19:00
    • 19:30

      Träning F-01


      21:00
  • 31Tis
    • 17:30

      Träning F-06


      18:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30