Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Örnen

Följ

SK Örnen

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
SK Örnen
Välj lag

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 14:00

      Träning F-12


      15:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 18:30

      Skoghalls IBK Utveckling 2 (borta) F-05/06


      20:30
  • 2Mån
    v.10
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:00

      Skoghall (hemma) F-08


      11:30
    • 11:30

      Karlskoga IBF (hemma) F-05/06


      13:30
    • 14:00

      Karlskoga IBF (borta) A-lag Herr


      16:00
  • 8Sön
    • 10:30

      Hagfors IBS (borta) P-09


      12:30
    • 14:00

      Kristinehamns IBF (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
  • 9Mån
    v.11
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • Heldag

      POOLSPELSMATCH-KARLSTAD P-10

    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Edebäck IBF U (borta) U-lag Herr


      02:00
    • 00:00

      Hagfors IF Uddeholm (borta) F-05/06


      02:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
  • 20Fre
    • 00:00

      IFK Heden (hemma) F-05/06


      02:00
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
  • 23Mån
    v.13
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
  • 30Mån
    v.14
    • 20:30

      Träning A-lag Herr


      22:00
      Molkoms sporhall
  • 31Tis