Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Lejon Skellefteå

Följ

SK Lejon Skellefteå

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
  • 2Sön
    • 12:00

      Kiruna Aif (hemma) J20 Elit


      14:00
    • 14:00

      HaparandaTornio UHC (borta) J18 19/20


      16:00
    • 16:00

      Örnsköldsvik HF (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      18:45
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
  • 3Mån
    v.6
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 17:00

      Lägga golv Arenan J20 Elit


      20:00
  • 7Fre
    • 15:00

      Resa till Östersund J20 Elit


      21:45
    • 18:15

      Träning U16


      19:15
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 09:00

      Riva golv Arenan J20 Elit


      12:00
    • 11:30

      IF Björklöven (borta) U16


      13:30
    • 14:00

      Kiruna IF (borta) J18 19/20


      16:00
  • 10Mån
    v.7
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 18:15

      Träning J20 Elit


      19:30
    • 18:30

      Locker Room Talk U16


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 19:45

      Träning J18 19/20


      20:45
  • 14Fre
    • 19:15

      Vännäs HC (hemma) J20 Elit


      21:15
      A-hallen
      Serie: Slutspel 2020
      Anteckning: Sekgrupp 2: Ulrica Larsson, Mattias Larsson, Ola Eriksson, Peter Åström,
      Fikagrupp 4: Nya killen från Stockholm, Robin Johansson & Emanuel Tharén
      Resultat och referat
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 00:00

      HaparandaTornio UHC (hemma) J18 19/20


      02:00
    • 16:00

      Kiruna AIF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:40

      Träning U16


      18:45
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
  • 17Mån
    v.8
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Locker Room Talk U16


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Kalix HC (borta) J20 Elit


      21:30
    • 19:45

      Träning J18 19/20


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:30

      Träning J18 19/20


      19:30
    • 19:15

      Piteå HC (hemma) J20 Elit


      21:15
    • 19:45

      Clemensnäs HC (borta) U16


      21:45
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 12:00

      Kiruna IF (hemma) J18 19/20


      14:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
  • 24Mån
    v.9
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 15:30

      Östersunds IK (hemma) J20 Elit


      17:30