Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skiljebo SK U 16 - U 17

Följ

U 16 - U 17

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Skiljebo SK
Fotboll
U 16 - U 17

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 14:00

      Köping FF 02 (hemma)


      16:00
    • 15:00

      AIK FF (hemma)


      17:00
  • 2Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning


      18:00
  • 3Tis
    • 18:00

      Träning


      19:30
    • 18:00

      Träning


      19:30
    • 18:00

      Västerås SK U (P15) (hemma)


      20:00
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 18:00

      Kosttillskott & Doping TG 1&2


      20:00
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning


      18:00
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 12:20

      Örebro SK FK (U16) (borta)


      14:20
      Behrn Arena
      Serie: U16 Nationell B3
      Samlingsinfo: Hamre IP
      Samlingstid: 09:45
      Anteckning: Samling på Hamre IP 09.45, bussen går 10.00

      Kallade spelare: Ludvig Borsos, Philip Brander, Alexander Brandstedt, Josef Eriksson, Linus Forsberg, Fouad Hararah, Alexander Heldesjö, Elias Jirlind, Eskil Kontsu, Simon Nerin, Leo Stark, Wille Stenlund, Olle Svanberg, Daniel Svensson, Jonathan Wall, Anton Öst

      Ledare: Emir och Jimmy
      Resultat och referat
    • 13:00

      Hammarby IF FF (borta)


      15:00
  • 9Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning


      18:00
    • 16:30

      Träning


      18:00
  • 10Tis
    • 18:00

      Träning


      19:30
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning


      18:00
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 15:30

      Täby FK (hemma)


      17:30
    • 15:30

      Västerås IK/Dingtuna (P15) (borta)


      17:30
    • 18:30

      Infomöte GAIS Open


      19:30
  • 16Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning


      18:00
    • 16:30

      Träning


      18:00
  • 17Tis
    • 18:00

      Träning


      19:30
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 18Ons
    • 18:00

      Träning


      19:30
    • 18:00

      Infomöte föräldrar TG3


      18:30
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning


      18:00
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 12:00

      IFK Eskilstuna (P15) (hemma)


      14:00
  • 23Mån
    v.43
    • 16:30

      Träning


      18:00
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 24Tis
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning


      18:00
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:30

      BK Sport (hemma)


      14:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.44
    • 09:30

      Träning


      15:30
  • 31Tis
    • 18:00

      Träning


      19:30