Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Höjden Göteborg

Följ

SK Höjden Göteborg

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:50

      Träning P14/06


      19:15
    • 18:00

      Träning F14


      19:15
    • 19:30

      IFK Vänersborg (hemma) P15


      21:30
    • 19:30

      Dömning P15 Domare


      21:00
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning U9


      10:00
    • 09:00

      F10 Poolspel Mölndal F12+F10/09-11


      12:45
    • 11:00

      Träning P16


      12:30
  • 5Sön
    • 12:30

      Kungälvs SK (borta) A-lag Herrar


      14:30
    • 15:00

      Poolspel U11 Ruddalen (vi arrangerar) U11/09


      19:30
    • 15:00

      Dömning - Poolspel U11 Domare


      19:30
  • 6Mån
    v.2
    • 09:30

      Trettondagscupen U12/P08


      14:00
    • 10:00

      Dömning U12-Cup Domare


      15:00
    • 16:45

      Träning P15


      18:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning U10/10


      18:00
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 21:15

      Hemsjö IF (hemma) C-lag Herrar


      23:00
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:50

      Träning P14/06


      19:15
    • 18:00

      Träning F14


      19:15
    • 19:00

      Villa Lidköping blå (borta) P16


      20:00
    • 19:00

      Surte BK (borta) J19


      21:00
    • 19:30

      Höjden - Mölndal P14/06


      21:30
    • 19:30

      Dömning P14 Höjden-Mölndal Domare


      21:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Hjälp till Skridskokul F12+F10/09-11


      11:00
    • 09:00

      Poolspel U12/P08


      12:30
    • 09:00

      F10/F12 Poolspel Lidköping F12+F10/09-11


      16:30
    • 09:00

      Träning U9


      10:00
    • 10:00

      Poolspel U10/10


      15:00
    • 11:45

      Surte BK (borta) F14


      13:15
    • 14:00

      Match /Seriespel U13/P07


      16:00
    • 14:00

      Dömning P13 Höjden-Mölndal Domare


      15:10
    • 17:30

      Villa Lidköping BK (blå) (borta) P15


      18:30
  • 12Sön
    • 13:00

      Villa Lidköping BK (vit) (hemma) P15


      15:00
    • 13:00

      Dömning P15 Höjden – Villa Domare


      15:00
    • 13:00

      Extra poolspel Ale Arena söndag 12/1 U9


      17:00
    • 15:00

      Dömning U12 Höjden-Villa Domare


      17:00
    • 15:00

      Villa Lidköping (hemma) U12/P08


      16:00
    • 17:00

      Värd A-laget P14/06


      19:30
    • 17:00

      Oskarströms BK (hemma) A-lag Herrar


      19:00
  • 13Mån
    v.3
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning U12/P08


      18:00
    • 17:00

      Träning P14/06


      18:15
    • 17:00

      Träning F14


      18:00
      Ruddalen Bandybanan
      Samlingstid: 16:45
      Anteckning: Träning F14. Samling kl 16:45 ombytt och klar.
    • 17:00

      Träning U13/P07


      18:00
    • 18:40

      Träning J19


      19:50
    • 18:40

      Träning P16


      19:50
    • 21:15

      Träning C-lag Herrar


      22:30
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:50

      Träning P14/06


      19:15
    • 18:00

      Träning F14


      19:15
    • 18:30

      A-laget - support P15


      21:30
    • 19:30

      Vildkatterna (hemma) A-lag Herrar


      21:30
    • 20:00

      Frillesås/Sunvära (borta) P16


      22:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Hjälp skridskokul P14/06


      11:00
    • 09:00

      Träning U9


      10:00
    • 10:30

      Villa Lidköping BK F15 (borta) P15


      11:30
    • 11:00

      Sunvära/ Frillesås (hemma) J19


      13:00
    • 11:00

      IFK Kungälv (hemma) F14


      12:30
    • 12:45

      Match /Seriespel U13/P07


      14:15
    • 13:00

      Dömning P14 Grön Höjden flick–Kungälv Domare


      14:30
  • 19Sön
    • 09:15

      F12 poolspel Sunvära/Frillesås F12+F10/09-11


      13:45
    • 10:30

      Poolspel U11 Kungälv U11/09


      14:30
    • 13:00

      Gripen Trollhättan BK (hemma) P15


      15:00
    • 14:00

      U9 Poolspel 19/1 U9


      17:00
    • 15:00

      Dömning P15 Höjden-Gripen Domare


      17:00
    • 16:40

      Surte/Kareby - Höjden P14/06


      19:00
    • 17:00

      Villa Lidköping vit (hemma) P16


      19:00
    • 20:30

      Mölndal Bandy (borta) C-lag Herrar


      21:40
  • 20Mån
    v.4
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning P15


      18:00
    • 16:00

      Träning P16


      18:00
    • 17:50

      Träning P14/06


      19:15
    • 18:00

      Träning F14


      19:15
    • 18:30

      F14 Värd för A-lagsmatch F14


      21:30
    • 19:30

      BK Slottshov (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning U9


      10:00
    • 09:30

      Skridskokul - support P15


      10:30
    • 11:00

      IFK Vänersborg (hemma) P16


      13:00
    • 12:15

      IFK Kungälv (borta) J19


      14:15
    • 13:00

      IFK Vänersborg (hemma) P15


      15:00
    • 13:00

      Dömning P15 Höjden-Vänersborg Domare


      15:00
    • 14:30

      Karby IS P13 (borta) F14


      16:00
  • 26Sön
    • 11:00

      Lidköpings AIK (borta) P16


      13:00
    • 12:30

      Surte - Höjden P14/06


      14:30
    • 13:00

      Dömning U12 Höjden-Mölndal Domare


      15:00
    • 13:00

      Mölndal bandy (hemma) U12/P08


      14:00
    • 15:00

      Dömning poolspel F10 Domare


      19:30
    • 15:00

      F10 Poolspel Höjden F12+F10/09-11


      19:30
    • 15:00

      Poolspel U9


      18:00
  • 27Mån
    v.5
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 16:00

      Träning P15


      18:00
    • 16:00

      Träning P16


      18:00
    • 17:50

      Träning P14/06


      19:15
    • 18:00

      Träning F14


      19:15
    • 19:00

      Sunvära/Frillesås BK (hemma) P15


      21:00
    • 19:30

      Mölndal Bandy (hemma) A-lag Herrar


      21:30