Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Höjden Göteborg

Följ

SK Höjden Göteborg

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
    • 08:00

      Slättbergshallen Cup U12/P-08


      00:00
    • 10:00

      Träning F10/F12


      11:50
    • 12:00

      Träning P-09


      14:00
    • 16:00

      Träning P06


      17:50
  • 3Sön
    • 00:00

      Slättbergshallen Cup U12/P-08


      16:00
    • 09:30

      Träningsmatcher mot Villa P15


      13:00
    • 10:00

      Träning FP-10


      11:50
    • 12:00

      Träning U9


      13:50
    • 14:00

      Träning U13/P07


      16:00
    • 16:00

      Träning F10/F12


      18:00
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning P-16


      18:00
    • 16:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:50

      Träning P06


      19:15
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:15
      Ruddalen Bandybanan
      Samlingstid: 17:45
      Anteckning: Träning F14. Samling kl 17:45 ombytt och klar.
    • 18:00

      Aros Cup U12/P-08


      00:00
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 00:00

      Aros Cup U12/P-08


      18:00
    • 00:00

      Fridacup F10/F12


      14:00
    • 09:00

      Träning FP-10


      10:00
    • 12:00

      Träning U9


      13:50
    • 13:40

      Sunvära/ Frillesås (borta) J-19


      16:00
    • 19:00

      IFK Kungälv (hemma) J-19


      21:00
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning U13/P07


      18:00
    • 17:00

      Träning U12/P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning FP-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 19:30

      Träning P15


      21:00
    • 19:45

      Träning P-16


      21:00
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning P-16


      18:00
    • 16:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:50

      Träning P06


      19:15
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:15
  • 16Lör
    • 09:30

      Hjälp Skridskokul P-16


      10:30
    • 10:00

      Träning F10/F12


      11:50
    • 10:30

      Surtecupen U12/P-08


      16:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Surte Cupen U13/P07


      17:00
    • 12:00

      Träning U9


      13:50
    • 12:00

      Karlstad Bandy (borta) P-16


      13:00
    • 14:30

      Karlstad Bandy (borta) J-19


      16:30
    • 15:00

      Surte Cup P06


      20:30
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning U13/P07


      18:00
    • 17:00

      Träning U12/P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning FP-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 19:30

      Träning P15


      21:00
    • 19:45

      Träning P-16


      21:00
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning P-16


      18:00
    • 16:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:50

      Träning P06


      19:15
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:15
  • 23Lör
    • 09:30

      Skridskokul - support P15


      10:30
    • 11:00

      Match /Seriespel U13/P07


      13:00
    • 11:00

      Surte BK (hemma) F10/F12


      12:30
    • 13:00

      Villa Lidköping BK (blå) (hemma) P15


      15:00
    • 13:15

      Surte BK (hemma) J-19


      15:15
  • 24Sön
    • 10:00

      Poolspel U11 Sjöaremossen P-09


      15:00
    • 12:00

      Träning U9


      13:50
    • 15:00

      Vildkatterna (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Villa Lidköping blå (hemma) P-16


      16:00
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning U13/P07


      18:00
    • 17:00

      Träning U12/P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning FP-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 19:30

      Träning P15


      21:00
    • 19:45

      Träning P-16


      21:00
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning P-16


      18:00
    • 16:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:50

      Träning P06


      19:15
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:15
    • 18:45

      Gripen Trollhättan BK (borta) P15


      20:45
  • 30Lör
    • 09:00

      Poolspel U12/P-08


      12:30
    • 11:00

      Frillesås/Sunvära (hemma) P-16


      12:00
    • 12:00

      Match /Seriespel U13/P07


      13:00
    • 12:30

      IFK Kungälv (borta) F10/F12


      14:00
    • 12:45

      Sunvära/ Frillesås (borta) J-19


      14:45