Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Höjden Göteborg

Följ

SK Höjden Göteborg

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 18:05

      Träning A-lag Herrar


      19:20
    • 18:05

      Träning J-19


      19:20
    • 19:00

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      Föräldrar- och spelarmöte tid? P15


      21:00
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      Skirö försäsongsläger F10/F12


      00:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Skirö försäsongsläger F10/F12

    • 10:00

      Träning F10/F12


      11:30
    • 12:00

      Träning U12/P-08


      13:00
    • 13:00

      Träning P-09


      14:00
    • 14:00

      Träning P15


      15:50
  • 6Sön
    • 00:00

      Skirö försäsongsläger F10/F12


      18:00
    • 10:30

      Träning U13/P07


      12:00
    • 12:00

      Träning P06


      14:00
    • 12:00

      Träning FP-10


      13:00
    • 12:50

      Träning U9


      14:00
    • 14:00

      Träning P-16


      16:00
    • 17:20

      Gripen Trollhättan BK (hemma) J-19


      18:20
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 15:00

      Fixardag i klubbstugan J-19


      20:00
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 21:00

      Träning J-19


      22:30
      Åby ishall, Mölndal
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 18:00

      Svenska Cupen J-19


      20:59
    • 18:00

      Mölndal BK P08 (hemma) U12/P-08


      19:20
  • 12Lör
    • 09:35

      Villa BK (borta) J-19


      10:35
    • 10:00

      Träning F10/F12


      11:30
    • 11:15

      Träning F10/F12


      13:00
    • 12:00

      Träning U12/P-08


      13:00
    • 12:45

      IFK Vänersborg (hemma) J-19


      13:45
    • 13:00

      Träning P-09


      14:00
    • 14:00

      Träning P15


      15:50
    • 22:05

      Karlstad Bandy (borta) J-19


      23:05
  • 13Sön
    • 08:35

      IFK Kungälv (hemma) J-19


      09:35
    • 09:30

      Breddläger '05-'06-'07 F10/F12


      18:00
    • 10:30

      Träning U13/P07


      12:00
    • 12:00

      Träning P06


      14:00
    • 12:00

      Träning FP-10


      13:00
    • 12:50

      Träning U9


      14:00
    • 14:00

      Träning P-16


      16:00
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 21:00

      Träning J-19


      22:30
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 10:30

      Träning U13/P07


      12:00
    • 12:00

      Träning P06


      14:00
    • 12:00

      Träning FP-10


      13:00
    • 14:00

      Träning P-16


      16:00
    • 18:00

      Träningsmatch Gripen P15


      19:30
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 21:00

      Träning J-19


      22:30
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
  • 30Ons
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 21:00

      Träning J-19


      22:30
  • 31Tor