Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Höjden Göteborg

Följ

SK Höjden Göteborg

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • Heldag

      Stena Cup U12/P07

    • 09:00

      Träning FP-10


      10:00
    • 09:30

      Distriktslag F13 Sydväst F10/F12


      18:00
    • 09:30

      Träning Skridskokul


      10:30
    • 11:00

      IFK Kungälv (hemma) P-05


      12:30
    • 12:00

      Villa Lidköping BK (borta) J-19


      13:00
    • 13:00

      Poolspel U10 i Kungälv P-09


      17:00
  • 6Sön
    • 10:30

      Kungälvs SK (borta) A-lag Herrar


      12:30
    • 11:30

      Jönköping (borta) P-16


      13:30
    • 12:00

      Umgängesresa + träningsmatch P-05


      00:00
    • 13:00

      Oskarström SBK (borta) J-19


      14:00
    • 14:00

      Match mot Frillesås/Sunvära U12/P07


      16:00
    • 15:15

      Surte/Kareby - SK Höjden P06


      17:00
    • 17:00

      Kareby IS P11 (hemma) F10/F12


      18:15
    • 17:00

      Trettondagscupen 6/1 U11/P-08


      20:10
    • 18:15

      Planeringsmöte Höjden Cup F10/F12


      19:30
  • 7Mån
    v.2
    • 00:00

      Umgängesresa + träningsmatch P-05


      19:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning U11/P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P06


      19:15
    • 19:00

      Träning U12/P07


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F10/F12


      18:15
    • 18:00

      Träning U12/P07


      19:15
      Ruddalen
      Anteckning: Träning på bandyplan Ruddalen
      Mvh Tränarna
    • 18:45

      IFK Kungälv (borta) F10/F12


      20:00
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 14:00

      F10 Poolspel Lidköping F10/F12


      18:30
    • 15:00

      F13 poolspel F10/F12


      19:00
    • 16:00

      Skirö AIK (hemma) J-19


      17:00
  • 14Mån
    v.3
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F10/F12


      18:15
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 18:00

      Träning U12/P07


      19:15
    • 18:00

      Träning U11/P-08


      19:15
    • 20:00

      Sunvära/Frillesås (borta) J-19


      22:00
  • 19Lör
    • 09:00

      P19 och A-laget på Skridskokul J-19


      11:00
    • 09:00

      Träning FP-10


      10:00
    • 09:00

      Skridskokul U11/P-08


      10:30
    • 09:00

      Poolspen U9 FP-10


      13:00
    • 09:15

      Frillesås/Sunvära (borta) F10/F12


      10:15
    • 09:30

      Träning Skridskokul


      10:30
    • 11:00

      Match mot Surte U12/P07


      12:00
    • 11:30

      Skotta snö för Gore Tex Winter Run A-lag Herrar


      18:00
    • 12:30

      F10 Poolspel Frillesås F10/F12


      15:30
    • 13:00

      Fredriksbergs BK (borta) P-16


      14:00
    • 13:00

      IFK Vänersborg (hemma) J-19


      15:00
    • 13:30

      Mölndal BK (borta) P-05


      14:30
  • 20Sön
    • 10:30

      Poolspel - IFK Kungälv U11/P-08


      14:30
    • 13:00

      Jönköping (hemma) P-16


      15:00
    • 15:00

      Oskarström (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Värdar A-lagsmatch P06


      17:00
    • 16:30

      SK Höjden -Mölndal P06


      18:00
  • 21Mån
    v.4
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      Hjälp skriskorkul P-05


      11:00
    • 09:00

      F13 poolspel F10/F12


      00:00
    • 09:00

      Träning FP-10


      10:00
    • 09:30

      Träning Skridskokul


      10:30
    • 11:00

      SK Höjden Pojkar (hemma) F10/F12


      12:30
    • 11:00

      Hemma mot SK Höjden Flickor U12/P07


      13:00
    • 17:45

      IFK Kungälv (borta) J-19


      19:45
  • 27Sön
    • 00:00

      F13 poolspel F10/F12


      18:00
    • 15:00

      Karlstad Bandy (hemma) J-19


      17:00
  • 28Mån
    v.5
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning P06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      VM match SWE-FIN U11/P-08


      21:00
    • 19:00

      Sverige-Finland Bandy VM U12/P07


      21:00
    • 19:00

      Träning U12/P07


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor