Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Höjden Göteborg

Följ

SK Höjden Göteborg

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 00:00

      Stinsen cup P-05


      19:00
    • 08:45

      Hjälp Skridskokul P-16


      10:30
    • 09:00

      Träning FP-10


      10:00
    • 09:30

      Träning Skridskokul


      10:30
    • 11:00

      SK Höjden Pojkar (borta) F10/F12


      12:30
    • 11:00

      Match U12/P07


      12:00
    • 11:30

      Poolspel U10 i Surte P-09


      15:30
    • 12:30

      IFK Kungälv (hemma) J-19


      14:30
  • 2Sön
    • 11:30

      Extra poolspel P-08


      16:00
    • 13:30

      F13 Poolspel F10/F12


      17:00
    • 15:00

      Poolspel FP-10


      19:30
    • 15:30

      Skirö AIK (borta) J-19


      16:30
    • 19:00

      Sunvära/Frillesås (borta) P-16


      21:00
  • 3Mån
    v.49
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning P06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning U12/P07


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning U12/P07


      18:00
      Ruddalen
    • 17:00

      Träning FP-10


      18:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-16


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P06


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 7Fre
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F10/F12


      18:15
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 18:00

      Träning U12/P07


      19:15
    • 18:30

      Sunvära/Frillesås (hemma) J-19


      19:30
    • 19:00

      Middag F10 med efterföljande matchtitt F10/F12


      20:30
    • 19:30

      Surte BK (hemma) F10/F12


      21:00
  • 8Lör
    • 08:00

      Poolspel - Mölndal P-08


      13:00
    • 08:45

      Hjälp skridskokul F10/F12


      10:30
    • 09:00

      Träning FP-10


      10:00
    • 09:30

      SK Höjden 70 år P-09


      15:00
    • 09:30

      Träning Skridskokul


      10:30
    • 11:00

      Slottshov (hemma) A-lag Herrar


      13:00
    • 13:00

      Fredriksbergs BK (hemma) P-16


      15:00
    • 14:00

      Seriematch Mölndal SK U12/P07


      16:00
    • 18:00

      SK Höjden 70år J-19


      19:00
  • 9Sön
    • 13:00

      Åby/Tjureda (hemma) P-16


      15:00
    • 15:00

      IK Vikings BK (hemma) J-19


      17:00
    • 18:30

      Mölndal - SK Höjden P06


      20:00
  • 10Mån
    v.50
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning P06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning U12/P07


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F10/F12


      18:15
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning U12/P07


      19:15
    • 19:30

      Sunvära/Frillesås (hemma) P-16


      21:30
    • 20:00

      Surte BK (hemma) J-19


      21:30
  • 15Lör
    • 08:45

      Skridskokul P-08


      10:30
    • 09:00

      Träning FP-10


      10:00
    • 09:30

      Träning Skridskokul


      10:30
    • 10:00

      F10/F12 Poolspel Surte/Kareby F10/F12


      16:00
    • 11:00

      Villa Lidköping BK (blå) (hemma) P-05


      12:30
    • 12:00

      F10/F12 poolspel Surte/Kareby F10/F12


      16:00
    • 13:00

      Hemma match mot Kareby IS U12/P07


      15:00
    • 14:30

      Villa vit (borta) P-16


      16:30
  • 16Sön
    • 11:00

      Poolspel U10 i Kungälv P-09


      15:15
    • 15:00

      SK Höjden - BK Surte P06


      16:30
  • 17Mån
    v.51
    • 17:00

      Träning P06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning U12/P07


      20:00
    • 19:45

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 08:00

      Poolspel U9 FP-10


      15:00
    • 08:45

      Hjälpa till att leda Skridskokul P-09


      11:00
    • 09:00

      Träning FP-10


      10:00
    • 09:30

      Träning Skridskokul


      10:30
    • 11:00

      Poolspel - SK Höjden P-08


      15:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning FP-10


      10:00
    • 09:30

      Träning Skridskokul


      10:30
    • 11:00

      Surte BK (hemma) J-19


      13:00
    • 11:00

      Mölndal Bandy (borta) F10/F12


      12:30
    • 12:30

      Frillesås/Sunvära (borta) P-05


      15:00
    • 13:00

      Villa vit (hemma) P-16


      15:00
    • 18:05

      Skarpe Nord, IFK Kungälv U12/P07


      20:00
  • 30Sön
  • 31Mån
    v.1