Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Höjden Göteborg

Följ

SK Höjden Göteborg

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning U12/P07


      20:00
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:30

      Lagfotografering F10/F12


      19:15
    • 17:30

      Lagftografering FP-10


      18:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Fotografering P06


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning P06


      20:00
    • 19:00

      Lagfoto P-05


      19:30
    • 19:00

      Lagfoto U12/P07


      19:15
    • 19:15

      Lagfoto P-09


      20:00
    • 19:30

      Lagfotografering P-16


      19:45
    • 19:45

      Lagfotografering J-19


      20:00
  • 9Fre
    • 16:00

      Cup västerås P06


      00:00
      Vädterås
    • 19:00

      Träning P06


      20:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Cup västerås P06

      Vädterås
    • 08:00

      Fridacup F10/F12


      00:00
    • 09:00

      Support skridskokul P-05


      10:30
    • 09:00

      Träning FP-10


      10:15
    • 09:30

      Träning Skridskokul


      10:30
    • 10:00

      Träning P-16


      12:00
    • 12:00

      Träning U11/P-08


      13:00
    • 12:00

      Träning U12/P07


      14:00
    • 14:00

      Träning P-05


      16:00
  • 11Sön
    • 00:00

      Cup västerås P06


      19:00
      Vädterås
    • 00:00

      Fridacup F10/F12


      14:00
    • 10:20

      Träning J-19


      11:50
    • 12:30

      Poolspel U12/P07


      17:30
    • 14:00

      Villa vit (borta) P-16


      16:00
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P06


      18:00
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning U12/P07


      18:00
    • 17:00

      Träning FP-10


      18:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Taktikgenomgång inför matchen P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P06


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 08:45

      Hjälp Skridskokul P-16


      09:30
    • 09:00

      Sunvära-höjden P06


      10:30
    • 09:00

      Träning FP-10


      10:15
    • 09:30

      Träning Skridskokul


      10:30
    • 10:45

      Ale-Surte/Kareby (borta) P-05


      14:30
    • 11:00

      Poolspel P-09


      15:00
  • 18Sön
    • 15:00

      Träningsmatch Mölndal P-16


      17:00
    • 16:00

      Surte BK (borta) J-19


      17:00
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:45

      F12-14 Hjälp med Skridskokul F10/F12


      10:30
    • 09:00

      Träning FP-10


      10:15
    • 09:30

      Träning Skridskokul


      10:30
    • 11:00

      Mölndal BK (hemma) P-05


      12:30
    • 11:30

      IFK Vänersborg (borta) J-19


      13:30
    • 13:00

      Frillesås/Sunvära (hemma) F10/F12


      14:30
  • 25Sön
    • 10:00

      Poolspel - Frillesås U11/P-08


      15:00
    • 12:00

      F10/F12 Poolspel Gripen F10/F12


      17:00
    • 15:00

      Höjden - Surte/kareby P06


      16:30
    • 16:00

      Oskarström SBK (hemma) J-19


      17:00
    • 16:00

      Match U12/P07


      17:30
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre