Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Höjden Göteborg

Följ

SK Höjden Göteborg

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 10:00

      Träning F10/F12


      11:00
    • 10:45

      Träning F10/F12


      11:50
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      Träning FP-10


      13:15
    • 13:00

      Träning P-05


      13:50
    • 14:00

      Träning U12/P07


      14:50
    • 15:00

      Träning P06


      16:00
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning U12/P07


      20:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 18:15

      Fotografering P-08


      18:45
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 8Tor
    • 17:30

      Lagfotografering F10/F12


      19:15
    • 17:30

      Lagftografering FP-10


      18:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Fotografering P06


      19:00
    • 19:00

      Lagfoto U12/P07


      19:15
    • 19:00

      Träning P06


      20:00
    • 19:00

      Lagfoto P-05


      19:30
    • 19:15

      Lagfoto P-09


      20:00
    • 19:30

      Lagfotografering P-16


      19:45
    • 19:45

      Lagfotografering J-19


      20:00
  • 9Fre
    • 16:00

      Cup västerås P06


      00:00
    • 19:00

      Träning P06


      20:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Cup västerås P06

    • 08:00

      Fridacup F10/F12


      00:00
    • 09:00

      Support skridskokul P-05


      10:30
    • 09:00

      Träning FP-10


      10:15
    • 10:00

      Träning P-16


      12:00
      Askims Ishall
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      Träning U12/P07


      14:00
    • 14:00

      Träning P-05


      16:00
  • 11Sön
    • 00:00

      Cup västerås P06


      19:00
    • 00:00

      Fridacup F10/F12


      14:00
    • 10:20

      Träning J-19


      11:50
    • 12:30

      Poolspel U12/P07


      17:30
    • 14:00

      Villa vit (borta) P-16


      16:00
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P06


      18:00
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
  • 14Ons
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning U12/P07


      18:00
    • 17:00

      Träning FP-10


      18:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:15
    • 19:00

      Taktikgenomgång inför matchen P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P06


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 16Fre
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      11-manna teori / träning F10/F12


      19:00
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning U12/P07


      19:15
  • 17Lör
    • 08:45

      Hjälp Skridskokul P-16


      09:30
    • 09:00

      Sunvära-höjden P06


      10:30
    • 09:00

      Träning FP-10


      10:15
    • 10:45

      Surte/Kareby (borta) P-05


      14:30
    • 11:00

      Poolspel P-09


      15:00
  • 18Sön
    • 15:00

      Träningsmatch Mölndal P-16


      17:00
    • 16:00

      Surte BK (borta) J-19


      17:00
  • 19Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P06


      19:15
    • 19:00

      Träning U12/P07


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P06


      18:00
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:15
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:15
    • 18:40

      Träning J-19


      19:50
  • 21Ons
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning FP-10


      10:15
    • 11:00

      Mölndal Bandy (hemma) P-05


      12:30
    • 11:30

      IFK Vänersborg (borta) J-19


      13:30
    • 13:00

      Frillesås/Sunvära (hemma) F10/F12


      14:30
  • 25Sön
    • 10:00

      POOLSPEL P-08


      15:00
    • 12:00

      F10/F12 Poolspel Gripen F10/F12


      17:00
    • 15:00

      Höjden - Surte/kareby P06


      16:30
    • 16:00

      Match U12/P07


      17:30
    • 16:00

      Oskarström SBK (hemma) J-19


      17:00
  • 26Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Domarutbildning P-16


      20:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P06


      19:15
    • 19:00

      Träning U12/P07


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P06


      18:00
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:15
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:15
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 18:40

      Träning J-19


      19:50
  • 28Ons
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F10/F12


      18:15
    • 18:00

      Stinsen cup P-05


      00:00
    • 18:00

      Träning U12/P07


      19:15
    • 18:00

      Träningsmatch P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F10/F12


      19:00