Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Höjden Göteborg

Följ

SK Höjden Göteborg

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 00:00

      Träningshelg Vetlanda P-16


      18:00
    • 00:00

      Träningshelg Vetlanda J-19


      18:00
    • 09:00

      Träningsmatch - Tranås P16 P-14


      10:30
    • 12:00

      Träning U11(P-06)


      14:00
    • 14:40

      Skövde BK (hemma) A-lag Herrar


      16:40
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:00

      Träning PF-08


      11:00
    • 11:00

      Träning F10/F12


      13:00
    • 12:00

      Träning J-19


      14:00
    • 14:00

      Träning P-14


      16:00
    • 14:00

      Träning P-05


      16:00
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:00

      Träning F10/F12


      11:00
      Askims ishall
      Samlingstid: 10:00
      Anteckning: Obs ny tid för F10. Träning kl 10-11 (ca).
    • 11:00

      Träning F10/F12


      13:00
    • 11:50

      Skövde BK (borta) J-19


      12:50
    • 13:00

      Träning U11/P07


      14:00
    • 14:00

      Träning P-14


      16:00
    • 14:00

      Träning P-05


      16:00
    • 17:00

      Surte BK (hemma) J-19


      18:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Vetlanda BK (borta) J-19


      11:00
    • 12:00

      Träning U11(P-06)


      14:00
    • 14:00

      Träning PF-08


      16:00
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 18:00

      BBKs U14-cup P-14


      00:00
  • 21Lör
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 07:00

      Slättbergshallen Cup PF-08


      00:00
    • 07:00

      Slättebergshallens Cup U11/P07


      00:00
    • 08:25

      Svenska Cupen del II J-19


      00:00
    • 11:00

      Träning F10/F12


      13:00
    • 14:00

      Träning P-05


      15:00
    • 14:00

      Flickbandyns dag F10/F12


      17:00
    • 15:00

      Träning U11/P07


      16:00
  • 29Sön
    • 00:00

      Slättbergshallen Cup PF-08


      16:00
    • 00:00

      Slättebergshallens Cup U11/P07


      17:00
    • 00:00

      Svenska Cupen del II J-19


      14:00
    • 10:30

      Träning U11(P-06)


      12:00
    • 12:00

      Träning P-14


      14:00
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis