Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Höjden Göteborg

Följ

SK Höjden Göteborg

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F10/F12


      19:00
    • 19:00

      Träning J-19


      20:30
  • 2Lör
    • 09:00

      Hjälp med skridskokul F10/F12


      11:00
    • 10:30

      Studieresa P-14


      12:00
    • 11:00

      poolspel P06


      15:30
    • 12:30

      Poolspel PF-08


      16:00
    • 15:00

      e (hemma) U-lag Herrar


      17:00
  • 3Sön
    • 11:30

      LAIK (borta) P-14


      13:00
    • 13:30

      Frillesås/Sunvära (borta) P-05


      16:00
    • 15:00

      Poolspel Gripen F10+F12 F10/F12


      19:00
    • 15:00

      Oskarströms BK (hemma) P-16


      19:00
    • 16:00

      Sunvära SK (hemma) A-lag Herrar


      17:45
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:45

      Träning F10/F12


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F10/F12


      19:00
    • 18:00

      Träning P06


      19:15
    • 18:00

      Träning PF-08


      19:15
    • 20:00

      Frillesås/Sunvära (borta) J-19


      22:00
  • 9Lör
    • 08:00

      Match P06 F10/F12


      10:15
    • 08:45

      Hjälp med bandyskolan F10/F12


      10:30
    • 09:00

      Mölndal BK (hemma) P06


      10:30
    • 09:00

      Support Skridskokul P-05


      11:00
    • 09:00

      Frillesås/Sunvära (borta) P-14


      10:00
    • 11:00

      Poolspel U11/P07


      16:00
    • 11:15

      Surte BK (hemma) P-05


      12:15
  • 10Sön
    • 15:15

      Kareby Kungälv (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 19:00

      Sunvära/Frillesås (borta) P-16


      21:00
    • 19:30

      BK Slottshov (borta) U-lag Herrar


      21:30
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F10/F12


      18:00
    • 18:00

      Träning P06


      19:15
    • 18:00

      Träning PF-08


      19:15
    • 19:30

      Villa Lidköping vit (hemma) P-14


      21:00
    • 20:00

      Vildkatterna (borta) U-lag Herrar


      22:00
  • 16Lör
    • 08:30

      Hjälp skridskokul P06


      11:00
    • 08:30

      Träning U11/P07


      09:30
    • 09:00

      POOLSPEL PF-08


      12:30
    • 10:30

      Villa Lidköping BK (vit) (borta) P-05


      14:00
    • 11:00

      Poolspel Surte Kareby F10/F12


      16:00
    • 14:30

      Skövde BK (hemma) J-19


      16:30
  • 17Sön
    • 14:30

      Matchsupport Höjdens A-lag P-05


      17:00
    • 15:00

      Lidköpings AIK U (hemma) A-lag Herrar


      16:45
    • 18:00

      Blåsut/ IFKVänersborg BK (hemma) P-16


      19:40
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:45

      Träning F10/F12


      18:00
    • 17:45

      Träning F10/F12


      19:00
    • 18:00

      Träning P06


      19:15
    • 18:00

      Träning PF-08


      19:15
  • 23Lör
    • 08:30

      Träning U11/P07


      09:30
    • 08:30

      Träning PF-08


      09:30
    • 09:30

      Skridskokul PF-08


      10:30
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
    • 17:00

      Träning P06


      18:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:45

      Träning F10/F12


      18:00
    • 17:45

      Träning F10/F12


      19:00
    • 18:00

      Träning P06


      19:15
    • 18:00

      Träning PF-08


      19:15
  • 30Lör
    • 08:30

      Träning U11/P07


      09:30
    • 12:00

      Villa Lidköping BK (borta) J-19


      14:00
    • 13:00

      Kungälvs SK (hemma) U-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Mölndals BK (borta) A-lag Herrar


      14:45
    • 16:00

      Otterbäcken/Hajstorp (borta) P-14


      17:30
  • 31Sön
    • 12:00

      IFK Kungälv (hemma) P-05


      19:00