Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
  • 2Lör
    • 11:00

      Träningsmatch P-06/07


      13:00
  • 3Sön
    • 12:00

      Träningsmatch -Fristad Sparsör Borgstena U17


      14:00
    • 15:00

      Borås GIF (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Träning Parafotboll


      16:15
    • 16:30

      Fritsla IF (borta) P-10


      18:30
    • 16:30

      match Fritsla P-11


      18:00
    • 17:00

      Bredared/Sandhult (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Dalstorps IF Gul (hemma) P-08


      19:00
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06/07


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Gånghester/Målsryd (borta) P-08


      20:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 11:00

      IFK Örby (borta) F-12/13


      13:00
    • 12:00

      Rävlanda AIS (borta) F-12/13


      14:00
  • 10Sön
    • 11:00

      Match mot Örby P-12/13


      12:30
    • 11:30

      IFK Örby (hemma) P-12/13


      13:30
    • 12:15

      Match mot Svenljunga P-12/13


      13:15
    • 12:45

      Rävlanda AIS (hemma) P-11


      14:45
    • 12:45

      Svenljunga IK (hemma) P-12/13


      14:45
    • 13:00

      IF Elfsborg (borta) P-09


      15:00
    • 13:30

      Match mot Sätila P-12/13


      15:00
    • 14:00

      IFK Örby (hemma) P-11


      16:00
    • 14:00

      Sätila SK (hemma) P-12/13


      16:00
    • 15:00

      Träning Parafotboll


      16:15
    • 15:30

      Kinna IF (hemma) F-10/11


      16:30
    • 15:30

      Bollebygd/Hestrafors (hemma) P-10


      17:30
    • 15:30

      Match p10 P-11


      17:00
    • 17:00

      Byttorps IF (hemma) F-09


      19:00
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Match mot Örby P-10 P-11


      19:00
    • 17:45

      IFK Örby (borta) P-10


      19:45
    • 17:45

      Träning P-06/07


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 11:00

      Sätila SK (borta) F-10/11


      12:00
    • 12:00

      Rävlanda AIS (hemma) F-12/13


      14:00
  • 17Sön
    • 10:30

      Match mot Fritsla P-12/13


      12:00
    • 10:30

      Match mot Fritsla P-12/13


      12:00
    • 11:00

      Fritsla IF Orange (borta) P-12/13


      13:00
    • 11:00

      Fritsla IF Svart (borta) P-12/13


      13:00
    • 12:00

      Västra Mark (hemma) P-06/07


      14:00
    • 14:00

      Match mot Västra Mark P-12/13


      15:30
    • 14:00

      Limmareds IF (hemma) P-08


      16:00
    • 14:15

      Dalsjöfors GoIF (borta) F-09


      16:15
    • 14:15

      Bergdalens IK Vit (hemma) P-11


      15:15
    • 14:15

      IFK Örby (hemma) F-12/13


      16:15
    • 14:30

      Västra Mark (borta) P-12/13


      16:30
    • 15:00

      Träning Parafotboll


      16:15
    • 15:30

      Bergdalens IK Svart (hemma) P-11


      16:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Sätila SK (hemma) P-09


      19:00
    • 17:15

      Borås AIK (borta) P-08


      19:15
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06/07


      19:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 11:00

      Träningsmatch Norrby U17


      12:45
  • 24Sön
    • 11:00

      Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna Svart (borta) P-09


      13:00
    • 15:00

      Mariedals IK (borta) P-08


      17:00
    • 15:00

      Träning Parafotboll


      16:15
      Vävaravallen
      Samlingsinformation: Utanför klubbhuset
      Samlingstid: 14:45
    • 15:30

      Borgstena IF (hemma) F-09


      17:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Hyssna IF (hemma) P-10


      18:00
    • 17:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Svenljunga IK (borta) P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      IFK Örby (borta) P-09


      19:45
    • 18:30

      Svansjö (borta) P-10


      19:45
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön
    • 09:30

      Match tvärred/Vegby P-11


      14:00
    • 11:00

      Tvärred/Vegby Svart (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Bollebygd/Hestrafors (borta) F-09


      13:00
    • 12:00

      Tvärred/Vegby Grön (borta) P-11


      14:00
    • 14:15

      Västra Mark (hemma) P-12/13


      16:15
    • 14:45

      Tranemo IF Röd (hemma) P-12/13


      16:45
    • 15:00

      Träning Parafotboll


      16:15
    • 15:00

      Västra Mark (borta) P-08


      17:00
    • 15:30

      Tranemo IF Vit (hemma) P-12/13


      17:30
    • 16:00

      Kinna IF (borta) F-10/11


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Rydboholms SK (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Träningsmatch HUS U17


      19:00