Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 11:00

      Ulricehamns IFK (hemma) U17


      13:00
    • 13:00

      Alingsås IF FF Vit (borta) P-06/07


      15:00
    • 13:00

      Träning Parafotboll


      14:00
    • 14:30

      Fristads GoIF Vit (borta) P-09


      16:30
    • 15:00

      Sparsörs AIK (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:00
    • 16:30

      Brämhults IK (borta) F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      19:00
  • 2Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Kinna IF (borta) U17


      20:30
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:15

      Västra Mark (hemma) P-06/07


      20:15
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 6Fre
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 13:00

      Träning Parafotboll


      14:00
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Sandareds IF (hemma) P-09


      19:00
    • 17:00

      Kronängs IF (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 9Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 10Tis
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Seriematch mot HUS U17


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
  • 12Tor
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
      Vävarevallen Skene
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Fritsla IF (hemma) P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 13Fre
    • 16:00

      Skene Marten bygga stånd U17


      19:00
  • 14Lör
    • Heldag

      Skene marten P-11

    • 08:00

      Skene Marten F-09


      11:00
    • 10:45

      Skene Marten P-09


      14:00
    • 11:00

      Skene Marten - Hamburgetält P-08


      14:00
    • 14:00

      Bollkallar P-08


      16:00
    • 14:00

      Skene Marten F-10/11


      17:00
    • 15:00

      Anderstorps IF (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Skene Marten U17


      17:00
  • 15Sön
    • 08:00

      Skene Marten, hamburgertältet P-10


      17:00
    • 11:00

      Kollekt - Skene Marten P-08


      13:00
    • 13:00

      Gerdskens BK Gul (borta) P-06/07


      15:00
    • 13:00

      Träning Parafotboll


      14:00
    • 15:00

      Skene Marten städ riva och städa U17


      17:00
    • 17:00

      Byttorps IF Vit (borta) P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 16Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Rydboholms SK (hemma) F-09


      20:00
    • 19:00

      IFK Örby Vit (borta) P-08


      21:00
    • 19:00

      DM-semifinal U17


      20:45
  • 19Tor
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 11:00

      Träningsmatch Kinna IF P-06/07


      13:00
    • 11:00

      Mjörn/Hemsjö (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Träning P-04


      15:00
    • 13:15

      Kinna IF (borta) P-09


      15:15
    • 14:00

      Högaborgs BK (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 14:30

      Kinna IF (borta) F-10/11


      15:15
  • 22Sön
    • 11:00

      Kronängs IF (borta) U17


      13:00
    • 13:00

      Träning Parafotboll


      14:00
    • 14:00

      Kronängs IF (borta) F-09


      16:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:00

      Sätila/Ubbhult/Hyssna (hemma) P-06/07


      18:00
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Borås GIF (borta) P-08


      19:30
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) Seniorlag Herrar


      21:00
  • 23Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Fristads GoIF Grön (hemma) F-09


      20:00
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) U17


      21:00
  • 26Tor
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 11:00

      Kinna IF (hemma) U17


      13:00
    • 13:00

      Träning Parafotboll


      14:00
    • 15:00

      Mariedals IK (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 30Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15