Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 5Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
  • 6Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 11:45

      Rävlanda AIS (träningsmatch) (borta) P-09


      14:30
    • 12:00

      Träning U17


      13:30
    • 13:00

      Teambildning P-06/07


      19:00
    • 13:00

      Träning Parafotboll


      14:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 12Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:30

      Västra Mark (hemma) P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
      Vävarevallen
      Samlingstid: 17:25
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:00

      Sammandrag 3 F-10/11


      14:00
    • 12:00

      Sjömarkens IF (borta) P-09


      14:00
    • 13:15

      Ulricehamns IFK Svart (borta) F-09


      15:15
    • 14:30

      Ulricehamns IFK (borta) U17


      16:30
    • 15:00

      Råå IF (borta) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      15:00
    • 09:00

      Sammandrag P-11


      15:00
    • 13:00

      Träning Parafotboll


      14:00
    • 15:00

      Alingsås IF FF (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Horreds IF (borta) P-06/07


      20:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Match Byttorp (B) F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:30
  • 21Ons
    • 17:30

      IFK Örby Blå (borta) P-08


      19:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:30

      Fotbollens dag U17


      12:00
    • 09:00

      Fotbollens Dag P-09


      17:00
    • 10:00

      Fotbollens dag F-09


      16:00
    • 10:00

      Träning P-08


      16:00
    • 10:00

      Fotbollens dag 24 augusti PF-12/13


      16:00
    • 10:00

      Fotbollens dag Skene IF F-10/11


      16:00
    • 10:00

      Fotbollens dag Parafotboll


      16:00
    • 10:00

      Fotbollens Dag 24 augusti PF-14


      16:00
    • 10:00

      Fotbollens dag P-10


      16:00
    • 10:00

      Fotbollens dag P-11


      16:00
    • 14:00

      Laholms FK (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 25Sön
    • 08:00

      Sommarcupen F-09


      14:00
    • 13:00

      Träning Parafotboll


      14:00
    • 14:00

      Träning P-04


      15:30
    • 15:30

      Gånghester/Målsryd (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Bredared/Sandhult (borta) P-08


      18:30
    • 17:00

      Svansjö (hemma) P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Somali FF (hemma) U17


      19:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Sparsörs AIK (hemma) F-09


      20:00
    • 18:30

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) U17


      20:30
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 30Fre
  • 31Lör