Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
  • 2Sön
    • 14:30

      Sandareds IF (borta) P-09


      16:30
    • 15:00

      IFK Öxnevalla (borta) F-10/11


      16:00
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Byttorps IF (hemma) F-09


      19:00
    • 17:00

      IFK Örby Vit (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö (hemma) U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning U17


      19:00
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 09:00

      Sammandrag P-11


      13:00
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      13:00
    • 11:30

      Kinna IF (borta) P-08


      13:30
    • 12:00

      Bergdalens IK (borta) F-09


      14:00
    • 15:00

      Byttorps IF Vit (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Borås GIF (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
      Vävarevallen
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 09:00

      Lerkilscupen flickor PF-12/13


      19:00
    • 10:00

      Sammandrag 2 F-10/11


      14:00
    • 15:30

      Kinna IF (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:30
    • 17:00

      Gerdskens BK Gul (hemma) P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Mariedals IK (borta) P-08


      20:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:30
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 15:30

      Bollebygd/Hestrafors (hemma) F-09


      17:30
    • 15:30

      Bergdalens IK Svart (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:30
    • 17:00

      Annelunds IF (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Sätila/Ubbhult/Hyssna (borta) P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Kronängs IF (hemma) U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 13:00

      En rolig dag P-09


      18:00
    • 14:00

      Gullspång/Hova (borta) U17


      16:00
  • 30Sön
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:30
    • 17:00

      IFK Örby (hemma) P-06/07


      19:00
    • 17:00

      IF Elfsborg (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Limmareds IF (hemma) Seniorlag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30