Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 15:30

      Sjömarkens IF (hemma) U17


      17:30
  • 7Sön
    • 09:00

      Träning PF-12/13


      10:00
    • 13:00

      Träningsmatch P-04


      15:00
  • 8Mån
    v.15
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 15:00

      Träning P-06/07


      16:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
  • 14Sön
    • Heldag

      Giffcupen U17

    • Heldag

      Giffcupen U17

    • 09:00

      Träning PF-12/13


      10:00
    • 11:00

      Träning P-06/07


      16:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 15Mån
    v.16
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      IFK Örby (träningsmatch) (borta) P-09


      19:00
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
      Vävarevallen Skene
      Anteckning: Utomhusträning
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:00

      Serie P-04


      20:00
  • 17Ons
    • 15:00

      Träning P-06/07


      16:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 22Mån
    v.17
    • 11:30

      Träningsmatch Hestrafors P-06/07


      13:00
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 24Ons
    • 15:00

      Träning P-06/07


      16:00
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 26Fre
    • 16:00

      Träning U17


      19:00
  • 27Lör
    • 08:00

      Skene IF (hemma) P-06/07


      19:00
    • 09:55

      Varbergs GIF Fotboll (hemma) P-08


      10:55
    • 10:10

      Tofta VIT (hemma) P-08


      11:10
    • 10:45

      Annebergs IF (hemma) P-08


      11:45
    • 11:05

      Tofta BLÅ (hemma) P-08


      12:00
    • 12:15

      Västramark (hemma) P-08


      13:15
    • 13:00

      Bollkallar A-lagsmatch F-09


      16:00
    • 13:10

      Arvidstorps IK (hemma) P-08


      14:10
    • 13:45

      Apel99 (hemma) P-08


      14:45
    • 14:00

      Älmhults IF (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 15:15

      Horreds IF (hemma) P-08


      15:30
  • 28Sön
    • 08:00

      Skene IF (hemma) P-06/07


      19:00
    • 12:15

      Horredscupen 2019 (borta) P-09


      18:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Brämhults IK (borta) U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 29Mån
    v.18
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 19:00

      Horreds IF (hemma) U17


      21:00
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30