Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
  • 2Sön
    • 13:00

      IF Elfsborg Svart (borta) P-06/07


      15:00
    • 14:00

      Sätila SK (borta) F-09


      16:00
    • 15:00

      Svenljunga IK Blå (borta) P-08


      17:00
    • 15:00

      Hyssna IF (borta) P-09


      17:00
    • 15:30

      Rävlanda AIS (hemma) P-08


      17:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning Parafotboll


      18:30
    • 18:00

      Bollebygd/Hestrafors (hemma) P-09


      20:00
    • 18:00

      Byttorps IF Vit (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      IFK Örby (borta) F-09


      20:00
    • 18:00

      Limmareds IF (hemma) P-06/07


      20:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Sandared/Sjömarken (hemma) P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Dalstorp/Grimsås/Limmared (borta) Juniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 7Fre
    • 16:30

      Skene Marten Bygg P-03


      17:30
  • 8Lör
    • Heldag

      Skene Marten P-11

    • 08:00

      Skene Marten F-09


      11:00
    • 08:00

      Skene Marten F-09


      00:00
    • 11:00

      Skene Marten P-09


      14:00
    • 15:00

      Kållered SK (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
    • 17:00

      Skene Marten städ P-03


      18:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Skene Marten F-09


      19:00
    • Heldag

      Skene Marten P-11

    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
    • 16:00

      Rydboholms SK Vit (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      Städ P-03


      17:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      IFK Örby (borta) P-09


      19:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning Parafotboll


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06/07


      19:15
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (hemma) P-03


      20:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 14:00

      Mariedals IK (borta) P-04


      16:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 16:15

      Högvads BK (borta) P-06/07


      18:15
    • 17:00

      Hus FF (hemma) F-09


      19:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Brämhults IK Vit (borta) P-08


      20:00
      Brämhults IP C
      Serie: Pojkar, Div 13 Borås
      Samlingsinfo: Vävarevallen
      Samlingstid: 10:30
      Anteckning: OBS! Flyttad till Tisdag!!!
      RÖD & GUL
      Resultat och referat
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Skene IF PF08 (hemma) P-08


      19:15
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 11:00

      Somali FF (borta) Juniorer


      13:00
    • 14:00

      Mariedals IK Blå (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Svansjö (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Kinna IF (hemma) P-04


      17:00
    • 15:30

      Kinna IF Röd (hemma) P-08


      17:30
    • 15:30

      Gånghester/Målsryd (hemma) P-06/07


      17:30
    • 16:00

      Fritsla IF (borta) F-09


      18:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 13:00

      Kronängs IF (borta) P-08


      15:00
    • 15:00

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) P-03


      16:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:00

      Seriespel P-04


      19:00