Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
  • 6Mån
    v.32
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 7Tis
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
      Svansjövallen i Torestorp
      Samlingsinformation: VÄVAREVALLEN
      Samlingstid: 17:30
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
  • 9Tor
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Kinna IF (hemma) Juniorer


      21:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 08:00

      Skene (hemma) P-06


      19:00
    • 10:00

      Svaneforscupen (hemma) P-08


      18:00
    • 10:00

      Svaneforscupen P-11


      14:00
    • 10:00

      Svaneforscupen P-10


      14:00
    • 14:00

      Gnosjö IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 12Sön
    • 17:00

      HUS (hemma) P-03


      18:30
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 17:45

      Västra Mark (hemma) F-09


      19:45
  • 16Tor
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (hemma) Juniorer


      21:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Sommarcupen (borta) P-09


      16:00
    • 11:00

      Norrby IF (borta) P-03


      12:30
    • 13:30

      Kinna IF Blå (borta) P-08


      15:30
    • 14:00

      Bollkallar A-lagsmatch P-06


      15:00
    • 15:00

      BK Astrio (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 19Sön
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
    • 17:00

      Bergdalens IK Vit (hemma) P-06


      19:00
  • 20Mån
    v.34
  • 21Tis
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 19:00

      Tranemo IF (borta) P-04


      21:00
    • 19:30

      Ulricehamns IFK (borta) Juniorer


      21:30
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Kinna IF (hemma) P-09


      20:00
    • 18:30

      Svansjö (borta) F-09


      20:30
  • 23Tor
    • 17:30

      Fritsla IF (hemma) P-08


      19:30
    • 18:45

      Bergdalens IK Vit (hemma) P-08


      20:45
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Borås AIK (borta) Juniorer


      21:15
  • 24Fre
  • 25Lör
    • Heldag

      Fotbollens dag P-10

    • Heldag

      Fotbollens dag P-11

    • 09:00

      Träning P-03


      16:59
    • 10:00

      Träning F-09


      18:00
    • 10:00

      Fotbollens dag P-06


      16:00
    • 10:00

      Fotbollens Dag P-09


      16:00
    • 13:00

      IF Elfsborg Svart (borta) P-04


      15:00
    • 14:00

      Askims IK (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 26Sön
    • 15:00

      Västra Mark (borta) P-08


      17:00
    • 15:45

      Kinna IF (hemma) F-09


      17:45
    • 15:45

      Sätila SK (hemma) P-09


      17:45
    • 17:00

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Brämhults IK Vit (hemma) P-06


      19:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
  • 30Tor
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Byttorps IF (hemma) Juniorer


      21:00
  • 31Fre