Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Kinna IF (hemma) Juniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 08:00

      Skene (hemma) P-06/07


      19:00
    • 09:00

      Svaneforscupen P-10


      14:00
    • 09:00

      Svaneforscupen P-11


      14:00
    • 10:00

      Svaneforscupen (hemma) P-08


      18:00
      Svansjövallen i Torestorp
      Serie: Svaneforscupen
      Anteckning: Cup i Torestorp, vi återkommer med tider när vi har fått lottningen (Preliminärt vecka 31)

      Vi har anmält 2 lag, så bra om vi så snart som möjligt vet vilka som är hemma!
      Resultat och referat
    • 14:00

      Gnosjö IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 12Sön
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 17:00

      HUS (hemma) P-03


      18:30
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 07:30

      Sommarcupen (borta) P-09


      13:30
    • 10:30

      Norrby IF (borta) P-03


      12:00
    • 13:30

      Kinna IF Blå (borta) P-08


      15:30
    • 14:00

      Bollkallar A-lagsmatch P-06/07


      15:00
    • 15:00

      BK Astrio (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 19Sön
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
    • 17:00

      Bergdalens IK Vit (hemma) P-06/07


      19:00
  • 20Mån
    v.34
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Fritsla IF (hemma) P-08


      19:30
    • 18:45

      Bergdalens IK Vit (hemma) P-08


      20:45
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 19:15

      Borås AIK (borta) Juniorer


      21:15
  • 24Fre
  • 25Lör
    • Heldag

      Fotbollens dag PF-12/13

    • Heldag

      Fotbollens dag P-10

    • Heldag

      Fotbollens dag P-11

    • 09:00

      Träning P-03


      16:59
    • 09:00

      Träning F-10/11


      16:00
    • 10:00

      Fotbollens dag P-06/07


      16:00
    • 10:00

      Träning F-09


      18:00
    • 10:00

      Fotbollens Dag P-09


      16:00
    • 13:00

      IF Elfsborg Svart (borta) P-04


      15:00
    • 14:00

      Askims IK (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 26Sön
    • 15:00

      Västra Mark (borta) P-08


      17:00
    • 15:45

      Kinna IF (hemma) F-09


      17:45
    • 15:45

      Sätila SK (hemma) P-09


      17:45
    • 17:00

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Brämhults IK Vit (hemma) P-06/07


      19:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre