Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
  • 2Lör
    • 13:00

      Grillning mm P-09


      17:00
    • 14:00

      Rävlanda AIS (borta) P-08


      16:00
  • 3Sön
    • 14:30

      Bollebygd/Hestrafors (borta) P-09


      16:30
    • 15:00

      Byttorps IF Vit (borta) P-08


      17:00
    • 15:30

      IFK Örby (hemma) F-09


      17:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:00

      Borås AIK (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      IF Elfsborg Svart (hemma) P-06/07


      19:00
  • 4Mån
    v.23
  • 5Tis
  • 6Ons
    • Heldag

      Kamratcupen P-10

    • 09:00

      Kamratcupen P-11


      14:00
    • 10:30

      Kamratcupen F-10/11


      14:00
    • 14:00

      Sjömarken/Sandared (borta) P-03


      19:00
    • 17:00

      Limmareds IF (borta) P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) Juniorer


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 14:00

      Vejby IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 15:30

      Rydboholms SK Vit (hemma) P-08


      17:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 11Mån
    v.24
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-06/07


      19:15
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 11:00

      Holmalunds IF (borta) P-03


      12:30
    • 15:30

      IFK Örby (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
    • 17:00

      Brämhults IK Vit (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Högvads BK (hemma) P-06/07


      19:00
  • 18Mån
    v.25
  • 19Tis
    • 17:00

      Träningsmatch mot Kinna P-11


      18:30
    • 17:00

      Träningsmatch mot kinna P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      IF Elfsborg Svart (hemma) P-04


      21:00
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 16:30

      Kinna IF Röd (borta) P-08


      18:30
    • 17:00

      Mariedals IK Blå (borta) P-08


      19:00
  • 25Mån
    v.26
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:00

      Åsacupen F-09


      16:00
    • 10:30

      Träningsmatch mot Fritsla P-10


      11:30
    • 13:00

      Bolkallar Skene - Snöstorp P-08


      15:00
    • 14:00

      Snöstorp Nyhem FF (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00