Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skene IF
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:30
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      IFK Örby (borta) P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06/07


      19:15
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-02/03


      20:00
  • 4Fre
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 11:30

      Träning P-02/03


      13:00
    • 15:30

      Ubbhult/Hällingsjö Svart (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
    • 17:00

      Brämhults IK Vit (hemma) P-04


      19:00
  • 7Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning PF-12/13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-06/07


      19:15
    • 18:00

      Västra Mark (borta) F-09


      20:00
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:30
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 15:00

      Skoftebyns IF (borta) P-02/03


      17:00
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 13:00

      Kinna IF (borta) P-09


      15:00
    • 13:45

      Bergdalens IK Vit (borta) P-06/07


      15:45
    • 15:30

      Bergdalens IK Vit (borta) P-08


      16:30
    • 15:30

      Svansjö (hemma) F-09


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
    • 17:00

      Kinna IF Blå (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Norrby IF (hemma) P-02/03


      18:30
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-06/07


      19:15
    • 18:00

      Fritsla IF (borta) P-08


      19:00
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 11:30

      Sätila SK (borta) P-09


      13:30
    • 14:00

      Ulricehamns IFK Svart (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Laholms FK (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Bollkallar Skene-Laholm P-08


      17:00
  • 20Sön
    • Heldag

      Pif-cupen P-10

    • 09:00

      Pif-cupen P-11


      14:00
    • 15:30

      Kinna IF (borta) F-09


      17:30
    • 15:30

      Ulricehamns IFK (hemma) P-06/07


      17:30
    • 16:00

      HUS (borta) P-02/03


      17:30
    • 17:00

      Tranemo IF (hemma) P-04


      19:00
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:45

      Sätila SK (hemma) F-09


      19:45
    • 17:50

      Brämhults IK Vit (borta) P-06/07


      19:50
    • 18:00

      Hyssna IF (hemma) P-09


      20:00
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Västra Mark (hemma) P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-02/03


      20:00
    • 18:45

      Svenljunga IK Blå (hemma) P-08


      20:45
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 00:00

      Klassfotbollen F-09


      19:00
    • Heldag

      Klassfotboll P-10

    • Heldag

      Klassfotboll P-11

    • 08:15

      Klassfotboll P-09


      14:15
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor