Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
  • 2Mån
    v.14
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 11:00

      Träning P-08


      12:30
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
    • 17:15

      Träning P-03


      18:45
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 20:30

      Träning Juniorer


      22:00
  • 11Ons
    • 19:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-04


      20:30
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 13Fre
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 09:00

      Skene IF (hemma) P-09


      15:00
  • 16Mån
    v.16
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
      Konstgräset Kunskapens hus Skene
      Anteckning: Utomhusträning konstgräset Kunskapens Hus, kom ombytta och klara till träningen. Kläder efter väder!
    • 20:30

      Träning Juniorer


      22:00
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:00

      Domarutbildning P-03


      21:00
  • 19Tor
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 08:00

      Skene P07 (hemma) P-07


      18:00
    • 09:00

      Skene IF (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      Snöstorp Nyhem FF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 22Sön
    • Heldag

      Horredscupen P-06

    • 07:30

      Skene Svart (hemma) P-08


      08:30
    • 08:35

      Varbergs BOIS Grön (hemma) P-08


      09:35
    • 08:50

      Apel99 (hemma) P-08


      09:50
    • 09:10

      Horreds IF (hemma) P-08


      10:10
    • 09:25

      Veddige BK (hemma) P-08


      10:25
    • 09:45

      SRG Himledalen (hemma) P-08


      10:45
    • 10:00

      Varbergs BOIS Svart (hemma) P-08


      11:00
    • 10:20

      Västramark (hemma) P-08


      11:20
    • 10:35

      IFK Örby (hemma) P-08


      11:35
    • 17:00

      Kronängs IF (hemma) P-03


      19:00
  • 23Mån
    v.17
    • 16:30

      Maskotar Elfsborg - Djurgården P-08


      21:00
    • 17:00

      Elfsborg -Djurgården P-03


      21:30
    • 18:00

      FairPlay barn P-09


      21:00
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 20:30

      Träning Juniorer


      22:00
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
  • 26Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 17:00

      Gerdskens BK Gul (borta) P-04


      19:00
    • 17:00

      SKENE/SVANSJÖ-HOLMALUND P-03


      18:30
  • 30Mån
    v.18