Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • 10:00

      Skene IF svart (hemma) P-09


      15:00
    • 11:30

      Sätila/Ubbhult (borta) P-07


      13:30
  • 3Sön
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 15:30

      Västramark (hemma) P-06


      16:30
    • 15:30

      Västra Mark (hemma) P-08


      16:30
    • 17:00

      Kinna IF (hemma) P-04


      19:00
    • 19:00

      Holmalunds IF Alingsås (hemma) Seniorlag Herrar


      21:00
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      IFK Örby (borta) P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Skene Marten P-07


      00:00
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 00:00

      Skene Marten P-07


      17:00
    • Heldag

      Skene Marten F-09

    • 10:00

      Skene Marten P-09


      14:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 16:00

      Högvads BK (borta) P-06


      17:30
    • 18:30

      Skene IF (borta) P-03


      20:30
  • 11Mån
    v.37
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Fritsla IF (borta) P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Kinna IF Blå (hemma) P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Gånghester/Målsryd (borta) P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
    • 19:15

      Ulricehamns IFK (borta) P-03


      21:15
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 11:00

      Skene IF (borta) P-03


      13:00
  • 17Sön
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 15:30

      Byttorps IF Grön (borta) P-07


      17:30
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Horred/Kungkarl (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Hestrafors/ Bollebygd (borta) P-03


      19:00
    • 18:30

      Mariedals IK (borta) P-04


      20:30
    • 19:00

      Dalstorps IF (hemma) Seniorlag Herrar


      21:00
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Öxnevalla (hemma) F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 23Lör
    • 12:00

      Skene IF (borta) P-03


      14:00
    • 13:00

      Främmestads IK (borta) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Sätila/Hällingsjö/Ubbhult (borta) P-06


      14:00
  • 24Sön
    • 10:15

      Träning F-09


      13:00
    • 14:15

      Kinna IF (hemma) P-08


      15:15
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 15:15

      Bergdalens IK Röd (hemma) P-07


      17:15
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Sätila/Hällingsjö/Hyssna/Ubbhult (hemma) P-04


      19:00
    • 19:00

      IFK Örby (borta) P-03


      21:00
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 30Lör
    • 11:00

      Sätila/Hällingsjö/Hyssna/Ubbhult (borta) P-03


      13:00
    • 15:00

      Fristad (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00