Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2017

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
    • 14:00

      Träning P-06


      15:30
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 16:00

      Mariedals IK (borta) P-03


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Fritsla IF (borta) P-08


      19:30
    • 19:00

      IFK Örby (borta) P-06


      20:00
    • 19:00

      B-laget mot Kinna IF Seniorlag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 13:00

      Skene IF (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      Rydboholms SK (borta) P-04


      16:00
    • 15:00

      Bergdalens IK (borta) P-03


      17:00
    • 15:00

      Kinna IF (borta) Juniorer


      17:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 17:00

      Sätila/Ubbhult (hemma) P-07


      19:00
  • 8Mån
    v.19
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
    • 19:00

      Skene IF (borta) P-03


      21:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 18:30

      Norrby IF (hemma) Juniorer


      20:30
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (borta) P-03


      21:00
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 15:00

      Träning P-04


      16:45
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Kinna IF (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Hyssna IF (hemma) P-06


      18:00
    • 18:00

      Kinna IF Blå (borta) P-07


      20:00
  • 15Mån
    v.20
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Västramark (borta) P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Skene IF (borta) P-03


      21:00
  • 17Ons
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      IFK Örby (hemma) P-04


      20:00
    • 19:00

      Gällstad (borta) Seniorlag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Skene IF (borta) P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 19Fre
  • 20Lör
    • Heldag

      Klassfotboll F-09

    • 08:15

      Klassfotboll - kioskpass 1 P-08


      10:15
    • 10:00

      Klass fotboll P-07


      17:00
      Vävarevallen A-Plan
      Anteckning: Kiosken: Jonathan, Albin, Zaki 14:15-16:15
      Städ: Elmedin, Hamse 10:30-12:00
    • 10:15

      Klassfotboll - kioskpass 2 P-08


      12:15
    • 10:30

      Klassfotboll P-09


      16:30
    • 11:00

      Träning Seniorlag Herrar


      12:30
    • 12:15

      Klassfotboll - kioskpass 3 P-08


      14:15
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.21
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 27Lör
    • 16:00

      IF Elfsborg Svart (borta) P-03


      18:00
  • 28Sön
    • 13:00

      Kinna IF blå (borta) P-04


      15:00
    • 14:30

      Bergdalens IK Röd (borta) P-07


      16:30
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Högvads BK (hemma) P-06


      18:00
  • 29Mån
    v.22
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Horreds IF (borta) P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30