Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Skene IF
Välj lag

Maj 2017

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
    • 14:00

      Träning P-06


      15:30
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 16:00

      Mariedals IK (borta) P02-03


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 13:00

      Skene IF (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      Rydboholms SK (borta) P-04


      16:00
    • 15:00

      Bergdalens IK (borta) P02-03


      17:00
    • 15:00

      Kinna IF (borta) Juniorer


      17:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:20

      Kiosk Vävarevallen P-05


      18:30
    • 17:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Sätila/Ubbhult (hemma) P-07


      19:00
  • 8Mån
    v.19
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:15

      Träning F-08-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-06


      19:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      IFK Örby (borta) P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) P02-03


      21:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 18:30

      Norrby IF (hemma) Juniorer


      20:30
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (borta) P02-03


      21:00
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 15:00

      Träning P-04


      16:45
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Kinna IF (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Hyssna IF (hemma) P-06


      18:00
    • 18:00

      Kinna IF Blå (borta) P-07


      20:00
  • 15Mån
    v.20
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Västramark (borta) P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Sparsör/Fristad/Borgstena (hemma) P02-03


      21:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:30

      Lerums IS (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P02-03


      20:30
  • 19Fre
  • 20Lör
    • Heldag

      Klassfotboll F-08-09

    • 08:15

      Klassfotboll - kioskpass 1 P-08


      10:15
    • 10:00

      Klass fotboll P-07


      17:00
    • 10:15

      Klassfotboll - kioskpass 2 P-08


      12:15
    • 10:30

      Klassfotboll P-09


      16:30
    • 11:00

      Träning Seniorlag Herrar


      12:30
      Vävare vallen
    • 12:15

      Klassfotboll - kioskpass 3 P-08


      14:15
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.21
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P02-03


      20:30
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 16:00

      IF Elfsborg Svart (borta) P02-03


      18:00
  • 28Sön
    • 13:00

      Kinna IF blå (borta) P-04


      15:00
    • 14:30

      Bergdalens IK Röd (borta) P-07


      16:30
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Högvads BK (hemma) P-06


      18:00
  • 29Mån
    v.22
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Lekstorps IF (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:15

      Träning F-08-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-06


      19:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Horreds IF (borta) P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30