Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs IK

Följ

Sölvesborgs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 11:30

      Krif (hemma) D-lag


      13:30
    • 13:00

      IF Troja-Ljungby (borta) C1-lag


      15:00
  • 2Sön
    • 13:25

      Tvärencup mörrum D-lag


      19:00
    • 16:00

      IK Guts (hemma) A-lag


      18:00
  • 3Mån
    v.6
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Målvaktsträning + Skyttar C1-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:20
    • 19:00

      Värnamo GIK (borta) A-lag


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 11:50

      KHK (borta) D-lag


      13:50
    • 12:00

      Tingsryds AIF (hemma) C1-lag


      14:00
    • 15:00

      Hovdala Knights (hemma) SIK Stingers


      17:00
  • 9Sön
    • 13:00

      IF Troja/Ljungby Vit (borta) C2-lag


      15:00
    • 16:00

      Boro/Vetlanda HC (hemma) A-lag


      18:00
  • 10Mån
    v.7
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:00
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Målvaktsträning + Skyttar C1-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:20
    • 19:00

      Nässjö HC (borta) A-lag


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
      Sölveshov
    • 15:00

      Jämshög Saints HC 2 (hemma) SIK Stingers


      17:00
  • 16Sön
    • 16:00

      Trelleborgs IF (hemma) A-lag


      18:00
  • 17Mån
    v.8
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 19:00

      Alvesta SK (borta) A-lag


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 13:00

      KHK (borta) D-lag


      15:00
  • 23Sön
    • 11:00

      Tingsryds AIF (hemma) C2-lag


      13:00
    • 16:00

      Serieslut A-lag


      19:00
    • 16:00

      HA74 Sävsjö (hemma) A-lag


      18:00
  • 24Mån
    v.9
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 19:15

      Carlshamns Crusaders HC (borta) SIK Stingers


      21:15