Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs IK

Följ

Sölvesborgs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
  • 5Sön
    • 16:00

      Seriestart A-lag


      19:00
    • 17:00

      IK Guts (borta) A-lag


      19:00
  • 6Mån
    v.2
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
  • 8Ons
    • 16:50

      Träning D-lag


      17:50
    • 19:00

      Värnamo GIK (hemma) A-lag


      21:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning D-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Träning B 1


      20:30
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 11:30

      Mörrum Hockey (hemma) C1-lag


      13:30
  • 12Sön
    • 11:10

      Diö GoIF HK (borta) C2-lag


      13:10
    • 16:00

      Boro/Vetlanda HC (borta) A-lag


      18:00
  • 13Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 11:10

      Kallinge-Ronneby IF (borta) C1-lag


      13:15
    • 15:00

      KHK (borta) D-lag


      17:00
  • 19Sön
    • 11:00

      Karlskrona HK Svart (hemma) C2-lag


      13:00
    • 17:00

      Trelleborgs IF (borta) A-lag


      19:00
  • 20Mån
    v.4
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning D-lag


      18:00
    • 19:00

      Alvesta SK (hemma) A-lag


      21:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:20
    • 18:30

      Träning B 1


      20:30
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 12:00

      Karlskrona HK orange (hemma) C1-lag


      14:00
    • 16:00

      HA74 Sävsjö (borta) A-lag


      18:00
  • 26Sön
    • 11:00

      OIK (hemma) D-lag


      13:00
    • 11:45

      IF Troja/Ljungby Röd (borta) C2-lag


      13:45
  • 27Mån
    v.5
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
  • 29Ons
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:20
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Träning B 1


      20:30
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
  • 31Fre