Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs IK

Följ

Sölvesborgs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
  • 2Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 18:20

      Träning D1-lag


      19:20
    • 18:20

      Träning D2-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:20
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Träning B 1


      20:30
    • 18:30

      Fys C1-lag


      19:10
    • 18:30

      Träning D1-lag


      19:00
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning D1-lag


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsträning C1-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning D1-lag


      19:20
    • 18:20

      Träning D2-lag


      19:20
    • 19:00

      Tr.match TIAF J20 B A-lag


      22:00
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 11:00

      Träningsmatch B 1


      13:00
  • 9Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 18:20

      Träning D1-lag


      19:20
    • 18:20

      Träning D1-lag


      19:20
    • 18:20

      Träning D2-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Målvaktsträning C1-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
      Sölveshov ishall Sölvesborg
    • 19:00

      Tr.match TIAF J20 H A-lag


      22:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 11:00

      Träning D1-lag


      12:00
    • 11:00

      Träning D2-lag


      12:00
    • 15:00

      Tr.match Jonstorp B A-lag


      19:00
  • 15Sön
    • 14:00

      Kallinge-Ronneby IF (hemma) C1-lag


      16:00
  • 16Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 18:20

      Träning D1-lag


      19:20
    • 18:20

      Träning D2-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning D2-lag


      19:20
    • 18:20

      Träning D1-lag


      19:20
    • 18:30

      Fys C1-lag


      19:00
    • 18:30

      Träning B 1


      20:30
    • 19:00

      Tr.match Osby B A-lag


      22:00
  • 18Ons
    • 17:00

      Målvaktsträning C1-lag


      18:00
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 19:00

      Tr.match Jonstorp H A-lag


      22:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Sydställningar Cup C2-lag


      17:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.39
    • 17:10

      Träning B 1


      18:00
    • 18:20

      Träning D2-lag


      19:20
    • 18:20

      Träning D1-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
  • 25Ons
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:00

      Fys C1-lag


      19:00
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Träning B 1


      20:30
    • 18:30

      Träning D1-lag


      19:10
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 16:00

      Nässjö HC (hemma) A-lag


      18:00
  • 30Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 18:20

      Träning D2-lag


      19:20
    • 18:20

      Träning D1-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30