Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs IK

Följ

Sölvesborgs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 11:00

      Växjö Lakers HC Vit (hemma) C2-lag


      13:00
    • 16:00

      Trelleborgs IF (hemma) A-lag


      18:00
  • 2Mån
    v.49
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
      Sölveshov
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Träning B 1


      20:30
    • 18:30

      Fys C1-lag


      19:00
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 09:00

      KHK (hemma) D-lag


      11:00
    • 16:00

      IK Guts (hemma) A-lag


      18:00
  • 9Mån
    v.50
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:20
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Träning B 1


      20:30
    • 18:30

      Fys C1-lag


      19:00
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • Heldag

      Sölvesborgs-Mjällby sparbanks Lussecup C2-lag

    • 08:50

      Träning Hockeyskolan


      09:50
    • 12:30

      Tvären D-lag


      14:45
  • 15Sön
    • 09:30

      Matchvärmning HA 74 B A-lag


      10:20
    • 11:00

      Kallinge-Ronneby IF (hemma) C2-lag


      13:00
    • 13:00

      KHK (hemma) D-lag


      15:00
    • 15:15

      Träning B 1


      17:00
    • 16:00

      HA74 Sävsjö (borta) A-lag


      18:00
  • 16Mån
    v.51
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Träning B 1


      20:30
    • 18:30

      Fys C1-lag


      19:00
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 11:20

      Tingsryds AIF (borta) C1-lag


      13:20
    • 13:00

      Diö Dominators (borta) SIK Stingers


      15:00
    • 16:00

      Hjulfest Tomten kommer A-lag


      23:50
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
  • 28Lör
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
  • 29Sön
    • 15:00

      Tr.match TIAF J20 H A-lag


      19:00
  • 30Mån
    v.1
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 31Tis