Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs IK

Följ

Sölvesborgs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
    • 08:50

      Träning Hockeyskolan


      09:50
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:15

      Mörrum Hockey (borta) C1-lag


      12:15
    • 15:00

      HA74 Sävsjö (hemma) A-lag


      17:00
  • 3Sön
    • 13:00

      IF Troja/Ljungby Röd (hemma) C2-lag


      15:00
  • 4Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Träning B 1


      20:30
    • 18:30

      Fys C1-lag


      19:00
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:20
      Sölvesborgs ishall
      Samlingstid: 17:50
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 14:00

      Mgois (borta) D-lag


      16:00
    • 16:00

      Nässjö HC (borta) A-lag


      18:00
  • 11Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Fys C1-lag


      19:00
    • 18:30

      Träning B 1


      20:30
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:20
    • 19:00

      Olofströms IK (borta) A-lag


      21:00
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 11:00

      IF Troja/Ljungby Vit (hemma) C2-lag


      13:00
    • 12:10

      Krif (borta) D-lag


      14:10
  • 18Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Fys C1-lag


      19:00
    • 18:30

      Träning B 1


      20:30
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 11:00

      KHK (hemma) D-lag


      13:00
    • 13:40

      Tingsryds AIF (borta) C2-lag


      15:40
    • 16:00

      Jonstorps IF IshF (borta) A-lag


      18:00
  • 25Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Träning B 1


      20:30
    • 18:30

      Fys C1-lag


      19:00
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 19:00

      Osby IK (hemma) A-lag


      21:00
  • 30Lör