Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs IK

Följ

Sölvesborgs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Fys C1-lag


      19:10
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Träning B 1


      20:30
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 19:00

      Olofströms IK (hemma) A-lag


      21:00
  • 5Lör
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:20
    • 18:20

      Träning D2-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Fys C1-lag


      19:10
    • 18:30

      Träning D-lag


      19:00
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
      Sölveshov ishall Sölvesborg
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Träning B 1


      20:30
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 08:50

      Träning Hockeyskolan


      09:50
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 12:30

      Karlskrona HK orange (hemma) C1-lag


      14:15
    • 15:00

      KHK (borta) D-lag


      17:00
  • 13Sön
    • 16:00

      Jonstorps IF IshF (hemma) A-lag


      18:00
  • 14Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning D-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Träning B 1


      20:30
    • 18:30

      Fys C1-lag


      19:10
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning D-lag


      19:20
    • 19:00

      Osby IK (borta) A-lag


      21:00
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 11:00

      Diö GoIF HK (hemma) C2-lag


      13:00
    • 17:00

      Trelleborgs IF (borta) A-lag


      19:00
  • 21Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 17:40

      Fotografering D-lag


      18:15
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
    • 19:30

      Fotografering A-lag


      19:50
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Träning B 1


      20:30
    • 18:30

      Träning C1-lag


      19:00
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 11:00

      KHK (hemma) D-lag


      13:00
    • 13:30

      Karlskrona HK Svart (borta) C2-lag


      15:30
    • 17:00

      IK Guts (borta) A-lag


      19:00
  • 28Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning B 1


      18:10
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B 1


      20:30
    • 19:30

      Träning C1-lag


      20:30