Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs IK

Följ

Sölvesborgs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 11:00

      Seriematch TAIF-SIK C1-lag


      13:00
    • 16:00

      Alvesta SK (borta) A-lag


      18:00
  • 8Mån
    v.41
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning D1-lag


      19:00
    • 19:00

      Gislaveds SK (hemma) A-lag


      21:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
      Sölvesborg
  • 13Lör
    • 11:00

      Träning D2-lag


      12:00
    • 11:30

      Växjö Lakers HC (hemma) B1/B2-lag


      13:30
    • 14:00

      Sik - Oik C1-lag


      16:00
  • 14Sön
    • 11:30

      Kallinge-Ronneby IF (borta) B1/B2-lag


      13:30
    • 16:30

      Lund Giants HC (borta) A-lag


      18:30
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning D1-lag


      19:00
    • 19:00

      Nässjö HC (hemma) A-lag


      21:00
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 18:30

      Tingsryds AIF Grön (hemma) B1/B2-lag


      20:30
  • 20Lör
    • 11:00

      Träning D2-lag


      12:00
    • 13:00

      Kallinge/Ronneby IF 2 (hemma) D1-lag


      15:00
    • 16:05

      Alvesta SK (borta) B1/B2-lag


      18:05
  • 21Sön
    • 11:40

      Växjö Lakers HC Blå (borta) B1/B2-lag


      13:40
    • 12:00

      Karlskrona HK 3 (hemma) D1-lag


      14:00
    • 16:00

      HA74 Sävsjö (borta) A-lag


      18:00
  • 22Mån
    v.43
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning D1-lag


      19:00
    • 19:00

      Jonstorps IF IshF (hemma) A-lag


      21:00
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 00:00

      Oktobercupen B1 B1/B2-lag


      16:00
    • 00:00

      Karlskrona HK Svart (borta) B1/B2-lag


      02:00
    • 17:00

      Värnamo GIK (borta) A-lag


      19:00
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning D1-lag


      19:00
    • 19:00

      Åstorps IK (borta) A-lag


      21:00