Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sundsvalls DFF

Följ

Sundsvalls DFF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning F08/09


      11:30
    • 11:30

      Alnö IF (hemma) F07


      13:00
    • 11:30

      Alnö IF F17/Heffnersklubbans BK (borta) Akademi


      13:30
    • 13:00

      Sidsjö-Böle IF (hemma) F07


      15:00
    • 17:45

      Träning Division 1


      19:00
    • 18:00

      Träning F05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning Div.3


      19:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 13:30

      Selånger FK F11 Blå (hemma) F10/11


      14:30
    • 14:30

      Alnö IF F11 Röd (hemma) F10/11


      16:30
    • 15:30

      Match mot Alby IF F05/06


      18:00
    • 15:30

      Alby FF F05/07 (borta) F05/06


      17:30
  • 10Sön
    • 10:00

      Sidsjö-Böle IF F12 Grön (hemma) F12


      11:00
    • 11:00

      IFK Timrå (borta) F08/09


      12:45
    • 13:30

      Lucksta IF F06 Lucksta IF F06/07 (hemma) F07


      15:30
    • 15:30

      Selånger FK F 07-08 Blå (hemma) F07


      17:30
    • 16:00

      IFK Timrå F17 (hemma) Akademi


      18:00
    • 17:00

      SDFF Plus (borta) F08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning Div.3


      19:30
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 18:30

      Lucksta IF F06 Lucksta IF F06/07 (borta) F07


      20:30
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:45

      Alby FF (borta) F10/11


      11:45
    • 11:30

      Medskogsbron Bk (hemma) F08/09


      13:00
    • 12:00

      Selånger FK F11 Blå (borta) F10/11


      14:00
    • 13:30

      Matfors IF F 06 (hemma) F05/06


      15:30
  • 17Sön
    • 12:15

      Sidsjö-Böle IF F12 Svart (hemma) F12


      14:15
    • 12:30

      Selånger FK (hemma) F08/09


      14:00
    • 17:45

      Träning Division 1


      19:00
    • 18:00

      Träning Div.3


      19:30
    • 18:00

      Träning F05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
    • 19:00

      Selånger FK F17 (borta) Akademi


      21:00
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 11:30

      Sundsvalls DFF F10/11 Vit (hemma) F10/11


      13:30
    • 13:15

      Selånger FK F05/06 (borta) F05/06


      15:15
    • 13:30

      Alnö IF F07 (hemma) F07


      15:30
      Kubikenborgs IP konstgräs
      Serie: DM Flickor 13 2020
      Samlingsinfo: Vid omkl.rummen. Ombytt å klar i blå tröja.
      Samlingstid: 12:30
      Resultat och referat
  • 24Sön
    • 11:00

      Selånger FK F17 (hemma) Akademi


      13:00
    • 13:30

      Alnö If röd (hemma) F08/09


      15:00
    • 14:00

      Njurunda IK F11 (hemma) F12


      15:00
    • 18:00

      Träning F05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning Div.3


      19:30
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:00

      Alby FF (borta) F10/11


      12:00
    • 10:00

      Selånger Fk röd (borta) F08/09


      11:30
    • 11:15

      Sidsjö-Böle IF F11 gul (hemma) F10/11


      13:15
  • 31Sön
    • 08:40

      Sidsjö-Böle svart (borta) F08/09


      10:40
    • 12:00

      Selånger FK F12 (borta) F12


      14:00
    • 13:00

      IFK Timrå F17 (borta) Akademi


      15:00
    • 13:30

      Sidsjö-Böle IF F07 (hemma) F07


      15:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning Div.3


      19:30