Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sundsvalls DFF

Följ

Sundsvalls DFF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 10:00

      Sundsvalls DFF Plus (hemma) F05/06


      12:00
    • 12:00

      Ope IF (2) (hemma) F17


      14:00
    • 14:00

      Bergsjö IF (hemma) Div.3


      16:00
    • 15:00

      AIK FF (borta) F19


      17:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 18:00

      Träning Div.3


      19:30
    • 19:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) F19


      21:00
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning Elitettan


      10:00
    • 10:00

      IFK Timrå F05/07 (borta) F07


      11:30
    • 14:20

      Sidsjö-Böle IF F07 grön (borta) F07


      15:40
  • 8Sön
    • 11:00

      Medskogsbrons BK F10/111 (hemma) F10/11


      13:00
    • 12:30

      Sundsvalls FF Blå (hemma) F08/09


      14:30
    • 14:00

      Lidköpings FK (hemma) Elitettan


      16:00
    • 14:00

      Sundsvalls FF (borta) Div.3


      16:00
    • 14:00

      Ås IF (borta) F17


      16:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:45
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:00

      Träning Div.3


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning Elitettan


      10:00
    • 11:30

      Sundsvalls DFF Plus (hemma) F07


      13:00
    • 12:40

      Sundsvalls FF Röd (hemma) F07


      14:00
    • 14:00

      Djurgårdens IF FF (borta) F19


      16:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Sundsvalls FF (borta) F05/06


      12:00
    • 10:15

      IFK Timrå F08 (hemma) F08/09


      12:15
    • 13:00

      A-lags uppdrag F07


      15:00
    • 13:00

      Borgeby FK (hemma) Elitettan


      15:00
    • 14:00

      Matfors IF Dam (borta) Div.3


      16:00
    • 17:00

      Ope IF (1)/Svegs IK (hemma) F17


      19:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 19:00

      Match mot Sundsvalls FF F05/06


      21:00
  • 19Tor
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning Div.3


      19:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:45
      NP 3 Arena
      Samlingstid: 17:30
    • 17:30

      Träning F10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F08/09


      20:00
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:45
  • 21Lör
    • 13:40

      Sundsvalls FF F08 (borta) F07


      15:40
    • 14:30

      Sidsjö-Böle IF F11 svart (borta) F10/11


      16:30
    • 15:00

      Alnö IF F05 (hemma) F05/06


      17:00
    • 17:00

      Träning Elitettan


      18:00
  • 22Sön
    • 11:00

      Heffnersklubbans BK (hemma) F05/06


      13:00
    • 14:00

      Assi IF (borta) Elitettan


      16:00
    • 14:00

      Njurunda IK (hemma) Div.3


      16:00
    • 15:00

      IK Uppsala Fotboll (hemma) F19


      17:00
    • 15:30

      Sidsjö-Böle IF F08 grön (borta) F08/09


      17:30
    • 15:30

      Bik Sportklubb (borta) F17


      17:30
  • 23Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning F19


      19:45
    • 18:30

      MFF Ungdomsledarkonferens Ledare


      20:30
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning F08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:45
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:45

      Träning Div.3


      19:45
    • 17:45

      Selånger F11 (borta) F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:30

      Träning F05/06


      20:00
    • 19:00

      IFK Timrå (hemma) F17


      21:00
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:45
    • 18:00

      Träning Div.3


      19:30
    • 19:00

      Umeå IK FF (borta) Elitettan


      21:00
    • 19:30

      Alnö IF Utveckling (hemma) F-04


      21:30
  • 28Lör
    • 09:00

      Sundsvalls FF Blå (hemma) F07


      11:00
    • 10:00

      Sidsjö-Böle IF F11 gul (hemma) F10/11


      12:00
    • 15:00

      Sundsvalls DFF Plus (borta) F05/06


      17:00
  • 29Sön
    • Heldag

      Minicup Camp Igge F07

    • 10:00

      Selånger FK F08 Röd (hemma) F08/09


      12:00
    • 14:00

      Stöde IF 2 (borta) Div.3


      16:00
    • 15:00

      Hammarby IF FF (borta) F19


      17:00
  • 30Mån
    v.40