Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sundsvalls DFF

Följ

Sundsvalls DFF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Sidsjö-Böle IF F07 svart (borta) F07


      11:15
    • 12:40

      Sidsjö-Böle IF F07 grön (hemma) F07


      14:00
    • 16:00

      IK Uppsala Fotboll (borta) F19


      18:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Sidsjö-Böle IF F11 svart (borta) F10/11


      12:00
    • 13:30

      Selånger FK F05 Röd (hemma) F05/06


      15:30
    • 14:00

      Sundsvalls FF Blå (hemma) F08/09


      16:00
    • 15:00

      IK Uppsala Fotboll (hemma) Elitettan


      17:00
    • 19:00

      Träning Div.3


      20:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning F19


      19:45
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 20:00

      Söråkers FF (hemma) Div.3


      22:00
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 09:00

      Sundsvalls DFF 2 (hemma) F07


      10:15
    • 09:00

      Selånger FK F08 Röd (hemma) F08/09


      11:00
    • 10:00

      Uppvisnings match F-04


      12:00
    • 11:00

      Selånger FK F11 (borta) F10/11


      13:00
    • 12:00

      Ås IF (hemma) F17


      14:00
    • 14:00

      Lidköpings FK (borta) Elitettan


      16:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:45
    • 18:00

      Träning Div.3


      19:30
  • 7Fre
    • 17:30

      Träning F19


      19:45
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 20:45

      Vuxna på stan F07


      00:00
  • 8Lör
    • 00:00

      Vuxna på stan F07


      01:00
    • 10:20

      Sidsjö-Böle IF F07 grön (hemma) F07


      11:40
    • 11:40

      Stöde IF (hemma) F07


      12:50
    • 13:00

      Assi IF (hemma) Elitettan


      15:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Matfors IF F05 (borta) F05/06


      12:00
    • 10:00

      Sidsjö-Böle IF F11 gul (hemma) F10/11


      12:00
    • 13:00

      Hammarby IF FF (hemma) F19


      15:00
    • 13:00

      Ope IF (1)/Svegs IK (borta) F17


      15:00
    • 18:00

      Matfors IF Dam (hemma) Div.3


      20:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • Heldag

      HudikCup F07

    • 09:20

      Hudic cup F08/09


      10:00
    • 10:10

      Medskogsbrons BK F10/111 (borta) F10/11


      12:10
    • 13:20

      Hudik cup F08/09


      14:00
    • 14:00

      Bik Sportklubb (hemma) F17


      16:00
    • 18:30

      Träning Div.3


      20:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 18:00

      Alnö IF F05 (hemma) F05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 19:00

      Njurunda IK (borta) Div.3


      21:00
    • 19:00

      Selånger FK/Alnö IF (borta) F17


      21:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning F07


      18:30
    • 17:30

      Träning F08/09


      20:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:45
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 19:00

      Umeå IK FF (hemma) Elitettan


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 15:00

      Umeå IK FF (hemma) F19


      17:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:00

      Stöde IF 2 (hemma) Div.3


      20:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Anmälan ArosCupen F05/06

    • Heldag

      Anmälan cup "Lilla VM" F10/11

    • Heldag

      Lilla VM F08/09

    • Heldag

      Lilla VM F07

  • 30Sön
    • 00:00

      Anmälan ArosCupen F05/06


      20:00
    • Heldag

      Anmälan cup "Lilla VM" F10/11

    • Heldag

      Lilla VM F08/09

    • Heldag

      Lilla VM F07

    • 14:00

      Mallbackens IF Sunne (borta) Elitettan


      16:00
    • 16:00

      Bergsjö IF (borta) Div.3


      18:00