Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sundsvalls DFF

Följ

Sundsvalls DFF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning F07


      18:30
    • 17:30

      Träning F19


      19:45
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:30

      Träning Div.3


      20:00
    • 18:30

      Träning F05/06


      20:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning F07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:30
    • 17:30

      Träning F19


      19:45
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:30

      Träning F05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning Div.3


      21:30
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:45
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
  • 6Lör
    • 09:15

      Träningsmatch SM F17 F-04


      12:00
  • 7Sön
    • 13:00

      IFK Östersund (hemma) F19


      15:00
    • 13:45

      IFK Östersund (hemma) Elitettan


      16:00
    • 19:00

      Juniorettan: spelarmöte Ledare


      21:00
    • 19:00

      Spelar och föräldramöte Juniorettan


      20:30
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:45
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 13Lör
    • 07:15

      Träningsläger Div.3


      00:00
    • 11:00

      Gefle IF (borta) Div.3


      13:00
    • 16:00

      AIK (hemma) Elitettan


      18:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Träningsläger Div.3


      17:00
    • 11:00

      Sandvikens IF (borta) Div.3


      13:00
    • 15:00

      Träning F05/06


      16:30
    • 16:15

      Träningsmatch i Hudik F-04


      19:00
    • 17:00

      Heffnersklubbans BK (borta) F19


      19:00
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning F07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:30
      Kuben konstgräsplan
      Samlingstid: 16:50
    • 17:30

      Träning F10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning F19


      19:45
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      19:45
    • 18:30

      Träning Div.3


      20:00
    • 19:15

      Serie Premiär SM F17 F-04


      22:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 15:45

      Träning Div.3


      17:00
    • 17:00

      Piteå IF DFF (hemma) F19


      19:00
    • 17:00

      Träning F07


      18:30
    • 17:30

      Träning F10/11


      18:30
    • 18:30

      Träning F05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      IF Brommapojkarna (borta) Elitettan


      21:00
  • 19Fre
    • 10:00

      Träning F07


      11:30
  • 20Lör
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:45
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 27Lör
    • 12:00

      Träningsmatch F05/06


      14:00
    • 17:00

      Träning F07


      19:00
  • 28Sön
    • 09:00

      Camp 2019 F08/09


      17:00
    • 10:30

      IF Team Hudik (borta) Div.3


      12:30
    • 13:00

      IF Brommapojkarna (hemma) F19


      15:00
    • 14:00

      Asarums IF FK (borta) Elitettan


      16:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis