Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sundsvalls DFF

Följ

Sundsvalls DFF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sundsvalls DFF
Välj lag

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 09:00

      Selånger FK F05 Röd (borta) F-04


      11:00
    • 13:30

      Träning F19


      15:00
  • 2Mån
    v.49
  • 3Tis
    • 17:15

      Träning F07


      18:30
      Prolympia Haga ( Tomtegränd 7-11 )
      Samlingstid: 17:05
      Anteckning: Fysträning!
    • 17:15

      Träning F08/09


      18:30
    • 17:55

      Träning Div.3


      19:00
    • 20:30

      Träning F19


      22:00
  • 4Ons
    • 16:15

      Träning F19


      18:00
    • 18:00

      Träning F05/06


      19:00
    • 19:00

      Träning Div.3


      20:00
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning F19


      19:00
  • 6Fre
    • 17:15

      Träning F07


      18:30
  • 7Lör
    • 12:45

      Heffnersklubbans BK Futsal (borta) F-04


      14:45
    • 13:00

      Träning Div.3


      14:00
    • 15:40

      Sundsvalls DFF F07/Plus Vit (hemma) F07


      17:40
    • 15:45

      Selånger FK F05 Röd (hemma) F-04


      17:45
  • 8Sön
    • 13:30

      Träning F19


      15:00
    • 15:00

      Träning F10/11


      16:00
  • 9Mån
    v.50
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 16:15

      Träning F19


      18:00
    • 18:00

      Spelarmöte, föräldramöte + Julavslutning F-04


      20:00
    • 18:00

      Träning F05/06


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
  • 12Tor
    • 18:00

      Luciacupen Div.3


      00:00
    • 18:15

      Kovland (hemma) F19


      19:15
    • 19:00

      Söråkers FF (hemma) Div.3


      20:00
    • 19:45

      IFK Timrå (borta) F19


      20:45
    • 21:15

      Kovlands IF (borta) Div.3


      22:15
  • 13Fre
    • Heldag

      Luciacupen Div.3

    • 17:15

      Träning F07


      18:30
    • 22:20

      Söråker (borta) F19


      23:20
    • 23:10

      Heffnersklubbans BK (borta) Div.3


      00:00
  • 14Lör
    • Heldag

      Luciacupen Div.3

    • 00:00

      Heffnersklubbans BK (borta) Div.3


      00:10
    • 02:25

      SDFF Div3 (hemma) F19


      03:25
    • 02:55

      Sundsvalls DFF F19 (borta) Div.3


      03:55
    • 11:00

      Träning Div.3


      12:00
    • 21:45

      IFK Timrå (hemma) Div.3


      22:45
    • 22:35

      Heffnersklubban (hemma) F19


      23:35
  • 15Sön
    • 00:00

      Luciacupen Div.3


      06:00
    • 15:00

      Träning F10/11


      16:00
  • 16Mån
    v.51
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 16:15

      Träning F19


      18:00
    • 18:00

      Träning F05/06


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:15

      Träning F07


      18:30
  • 21Lör
    • 11:00

      Heffnersklubbans BK Futsal (hemma) F-04


      13:00
    • 11:00

      Träning Div.3


      12:00
    • 13:00

      Selånger FK F05 Röd (borta) F-04


      15:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:15

      Träning F07


      18:30
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.1
  • 31Tis