Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sundsvalls DFF

Följ

Sundsvalls DFF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 17:00

      Träning F19


      20:30
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      18:30
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      20:00
    • 19:00

      Träning Div.3


      20:15
    • 20:00

      Njurunda IK 04 (hemma) F-04


      22:00
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 11:00

      Selånger FK F09 Blå (borta) F09/10


      12:00
    • 15:00

      AIK (hemma) Elitettan


      17:00
  • 6Sön
    • 00:00

      Sundsvalls FF F06 (hemma) F05/06


      02:00
    • 13:45

      Selånger FK F08 Blå (borta) F07


      15:45
    • 17:15

      Kovlands IF (hemma) Div.3


      19:15
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning Juniorettan


      21:30
  • 7Mån
    v.19
    • 00:00

      Sundsvalls DFF F-04 (hemma) Juniorettan


      02:00
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:00
    • 19:00

      Umeå IK FF (hemma) F19


      21:00
    • 20:00

      Träning Div.3


      21:30
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 10:30

      Träning Juniorettan


      12:00
    • 13:00

      Träning F07


      14:30
    • 16:00

      Träning F-04


      17:30
    • 17:30

      Träning F19


      20:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 18:00

      Söråkers FF (hemma) Div.3


      20:00
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:30

      Träning F05/06


      20:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Njurunda IK Svart (borta) F08


      12:00
    • 12:00

      Selånger FK F09 Röd (hemma) F09/10


      14:00
    • 13:00

      Kungsbacka DFF (borta) Elitettan


      15:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Alby FF F 05/06 (borta) F05/06


      12:00
    • 11:15

      Sundsvalls FF Blå (hemma) F07


      13:15
    • 11:30

      Träning Elitettan


      13:00
    • 13:00

      Heffnersklubbans BK Vit (borta) F09/10


      15:00
    • 15:00

      Hammarby IF FF (hemma) F19


      17:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      20:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 16:00

      Träning F-04


      17:30
    • 17:30

      Träning F19


      20:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
      Kuben konstgräsplan
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:30

      Träning F05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F07


      20:00
    • 19:00

      Njurunda IK (borta) Div.3


      21:00
    • 19:00

      Träning Juniorettan


      20:30
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      Träning Elitettan


      10:30
    • 12:30

      Alnö IF F08 (hemma) F08


      14:30
    • 13:00

      Sundsvalls FF F09 Röd (hemma) F09/10


      15:00
    • 16:00

      Eskilstuna United DFF (borta) F19


      18:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Heffnersklubbans BK Trg. 3 (hemma) F05/06


      12:00
    • 11:15

      Alnö IF F07 (borta) F07


      13:15
    • 15:00

      IK Uppsala Fotboll (hemma) Elitettan


      17:00
    • 15:00

      Alnö IF F10 röd (hemma) F09/10


      22:00
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:30

      Träning F08


      18:30
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 17:30

      Träning F19


      20:00
    • 18:30

      Träning F05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      20:00
    • 19:30

      Träning Div.3


      21:00
    • 20:00

      Matfors IF F04 (hemma) F-04


      22:00
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:30

      Träning F19


      20:00
  • 26Lör
    • 12:00

      Lucksta IF F08/09 (borta) F09/10


      14:00
    • 12:30

      Indal/Kovland Blå (borta) F08


      14:30
    • 14:00

      Västerås BK 30 (hemma) F19


      16:00
    • 16:30

      Träning Elitettan


      18:00
  • 27Sön
    • 09:00

      Matfors IF F10 vit (borta) F09/10


      10:00
    • 12:30

      Sundsvalls FF F07 Blå (hemma) F07


      14:30
    • 13:30

      Mallbackens IF Sunne (borta) Elitettan


      15:30
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Träning Div.3


      20:30
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
    • 17:00

      SDFF-kvällen Juniorettan


      20:00
    • 17:00

      SDFF Kväll F05/06


      20:00
    • 17:00

      Grillkväll med A-laget F19


      20:00
    • 17:00

      SDFF-dag F09/10


      20:00
    • 17:00

      SDFF-dag F07


      20:00
    • 17:30

      Träning F08


      18:30
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 19:00

      Selånger FK F04 Röd (borta) F-04


      21:00
  • 30Ons
  • 31Tor