Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sundsvalls DFF

Följ

Sundsvalls DFF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • 11:10

      Söråkers FF F07-08 (hemma) F07


      13:10
  • 3Sön
    • 11:10

      Alby FF Vit (hemma) F05/06


      13:10
    • 11:30

      Alnö IF F04 röd (borta) F-04


      13:30
    • 12:20

      Heffnersklubbans BK 1 (borta) F05/06


      14:20
    • 13:00

      IFK Timrå F08/09 Vit (hemma) F08


      14:00
    • 15:00

      Västerås BK 30 (borta) F19


      16:00
    • 18:00

      Träning Juniorettan


      19:30
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
    • 00:00

      Träning Div.3


      00:00
    • 17:30

      Giffarnas fotbollslekis Div.3


      19:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F10


      18:30
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:30

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning F08


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Sundsvalls FF F03/04 (hemma) F-04


      12:00
    • 13:30

      Lucksta IF F07 (hemma) F07


      15:30
    • 14:00

      IFK Kalmar (borta) Elitettan


      16:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Sundsvalls DFF Plus (hemma) F-04


      12:00
    • 11:00

      Alnö IF F08 (hemma) F08


      13:00
    • 14:00

      Heffnersklubbans BK 1 (hemma) F05/06


      16:00
    • 15:10

      Alby FF Röd (borta) F05/06


      17:10
    • 16:00

      Selånger FK 3 (hemma) Div.3


      18:00
    • 18:00

      Träning Juniorettan


      19:30
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
    • 00:00

      Träning Div.3


      00:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F10


      18:30
    • 18:00

      Matfors IF F02/03 (borta) Juniorettan


      20:00
    • 18:00

      Giffarnas fotbollslekis Div.3


      19:00
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:30

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning F08


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      Sidsjö/Böle F10 - Minicup F10


      14:00
    • 11:10

      Kungsnäs FC (borta) F07


      12:10
    • 14:00

      Kiosk A-laget Div.3


      18:00
    • 16:00

      Holmalunds IF Alingsås (hemma) Elitettan


      18:00
  • 17Sön
    • 11:00

      Alnö IF F08 röd (borta) F08


      13:00
    • 11:10

      Alby FF Röd (borta) F05/06


      13:10
    • 12:20

      Söråkers FF F 04-06 (hemma) F05/06


      14:20
    • 13:00

      Söråkers FF (borta) Div.3


      15:00
    • 18:00

      Föräldramöte kort Juniorettan


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorettan


      19:30
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
    • 00:00

      Träning Div.3


      00:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      18:30
    • 17:30

      Träning F10


      18:30
    • 18:00

      Giffarnas fotbollslekis Div.3


      19:00
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:30

      IFK Timrå F04/05 Vit (hemma) F-04


      20:30
    • 18:30

      Träning F09/10


      19:30
    • 20:00

      IFK Timrå F03 Vit (hemma) Juniorettan


      22:00
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 19:00

      Sundsvalls FF (borta) Div.3


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      Matfors IF F04 (borta) F-04


      12:00
    • 12:00

      Sidsjö-Böle IF F07 grön (hemma) F07


      13:00
    • 15:00

      Kiosk A-laget Div.3


      19:00
    • 17:00

      Hovås Billdal IF (hemma) Elitettan


      19:00
    • 17:00

      Funktionärer + bollflickor A-laget F07


      19:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Njurunda IK 05 (borta) F-04


      12:00
    • 13:00

      Fränsta IK (borta) Div.3


      15:00
    • 15:00

      Kort möte om resan Juniorettan


      15:30
    • 15:00

      Föräldramöte F03 Övrigt


      16:00
    • 18:00

      Träning Juniorettan


      19:30
  • 25Mån
    v.39
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:00

      Umeå IK (hemma) F19


      19:20
  • 26Tis
    • 17:30

      FÖRÄLDRAMATCH! F07


      18:30
    • 17:30

      Träning F10


      18:30
    • 17:30

      Träning F08


      18:30
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:00

      Giffarnas fotbollslekis Div.3


      19:00
    • 18:00

      Selånger FK F03 (borta) Juniorettan


      20:00
    • 18:30

      Träning F09/10


      19:30
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • Heldag

      Broccolicup F08

    • 06:00

      Inventering !!! F07


      15:00
    • 06:00

      Inventering Coop Juniorettan


      15:00
    • 06:00

      Inventering Coop Birsta Div.3


      15:00
    • 12:00

      Växjö DFF (borta) Elitettan


      14:00
    • 16:00

      Piteå IF (borta) F19


      17:00