Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sundsvalls DFF

Följ

Sundsvalls DFF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:00

      Giffarnas fotbollslekis Div.3


      19:00
    • 18:00

      Avslutningsmiddag Biteline F08


      20:00
    • 19:00

      Alnö IF F03 (hemma) F-03


      21:00
  • 4Ons
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 13:00

      IF Böljan (borta) Elitettan


      15:00
    • 16:00

      *** Avslutning *** F07


      18:00
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.41
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:30

      Eskilstuna united (hemma) F19


      19:30
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03


      19:30
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 13:00

      Kiosk A-laget Div.3


      17:00
    • 15:00

      Västerås BK 30 (hemma) Elitettan


      17:00
    • 15:00

      Funktionärer + bollflickor A-laget F07


      17:00
  • 15Sön
    • 15:00

      Kvarnsveden (borta) F19


      16:00
    • 15:00

      FÖRÄLDRAMÖTE! F07


      16:30
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 12:00

      Kiosk A-laget Div.3


      16:00
    • 14:00

      Avslutning F-03


      19:00
    • 14:00

      Mallbackens IF Sunne (hemma) Elitettan


      16:00
  • 29Sön
    • 14:00

      ´Kiosk F19 Div.3


      17:00
    • 15:00

      AIK (hemma) F19


      16:00
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis