Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sundsvalls DFF

Följ

Sundsvalls DFF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 11:00

      Selånger FK F09 Blå (borta) F09/10


      13:00
    • 12:00

      IFK Timrå 2 (hemma) Div.3


      14:00
    • 14:30

      Indal/Kovland Blå (hemma) F08


      16:30
    • 16:00

      Kungsbacka DFF (hemma) Elitettan


      18:00
    • 16:00

      Uppdrag A-lagsmatch F07


      18:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Söråkers FF F 04-06 (hemma) F05/06


      12:00
    • 12:00

      Matfors IF F10 vit (hemma) F09/10


      14:00
    • 12:30

      IFK Timrå F06/07 Vit (hemma) F07


      14:30
    • 15:00

      Eskilstuna United DFF (hemma) F19


      17:00
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      20:00
  • 3Mån
    v.36
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:00
    • 19:45

      Träning Div.3


      21:15
    • 20:00

      Sundsvalls FF Blå (borta) F-04


      22:00
  • 4Tis
    • 17:00

      Fotografering F07


      17:30
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 17:30

      Träning F19


      20:00
    • 18:00

      Matfors IF F04 (borta) F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      20:00
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 12:00

      Selånger FK F09 Röd (hemma) F09/10


      14:00
    • 12:30

      Alnö IF F08 (borta) F08


      14:30
    • 15:00

      IK Uppsala Fotboll (borta) Elitettan


      17:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Heffnersklubbans BK Trg. 3 (borta) F05/06


      12:00
    • 12:00

      Alnö IF F10 röd (borta) F09/10


      14:00
    • 13:45

      Selånger FK F08 Blå (borta) F07


      15:45
    • 14:00

      Västerås BK 30 (borta) F19


      16:00
    • 18:00

      Fränsta IK (borta) Div.3


      20:00
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 10Mån
    v.37
    • 18:00

      Matfors IF F02/03 (borta) Juniorettan


      20:00
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:00
    • 20:00

      Selånger FK F03 (hemma) F-04


      22:00
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 17:30

      Träning F19


      20:00
    • 18:30

      Träning F05/06


      20:00
    • 20:00

      IFK Timrå F04/05 Vit (hemma) F-04


      22:00
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 11:15

      Njurunda IK Svart (hemma) F08


      13:15
    • 12:00

      Sundsvalls FF F09 Röd (hemma) F09/10


      14:00
    • 13:00

      Bollkajsor F09/10


      16:30
    • 14:00

      Mallbackens IF Sunne (hemma) Elitettan


      16:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Alby FF F 05/06 (hemma) F05/06


      12:00
    • 11:15

      Sundsvalls FF Blå (hemma) F07


      13:15
    • 12:00

      Heffnersklubbans BK Vit (hemma) F09/10


      14:00
    • 14:00

      Djurgårdens IF FF (hemma) F19


      16:00
    • 14:00

      Stöde IF (borta) F-04


      16:00
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      20:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 15:00

      Västerås BK 30 (borta) Elitettan


      17:00
  • 23Sön
    • 11:15

      Alnö IF F07 (borta) F07


      13:15
    • 15:00

      Sundsvalls FF F06 (borta) F05/06


      17:00
    • 17:00

      Sidsjö-Böle IF F04 (borta) F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      20:00
    • 20:00

      Spelarmöte Juniorettan


      21:00
    • 20:00

      Spelarmöte juniorettan Övrigt


      21:00
  • 24Mån
    v.39
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:00
    • 18:30

      Träning Div.3


      20:00
    • 20:00

      Sundsvalls DFF F03 (hemma) Juniorettan


      22:00
    • 20:00

      Sundsvalls DFF F03 (hemma) F-04


      22:00
  • 25Tis
    • 17:30

      AVSLUTNING F07


      19:30
    • 17:30

      Träning F19


      20:00
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      20:00
    • 20:00

      SDFF Plus (hemma) F-04


      22:00
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 14:00

      Asarums IF FK (borta) Elitettan


      16:00
    • 15:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) F19


      17:00
    • 17:00

      Inventera Coop Nacksta F19


      22:00
    • 17:00

      Sundsvalls FF (borta) Div.3


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      20:00