Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sidsjö-Böle IF
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Sidsjö-Böle IF.
Sidsjö-Böle IF
Följ oss för uppdateringar
Spelprogram Värmecupen 2017
söndag 12/3
1 10.00 D1 Selånger FK 1 – Alnö (1)
2 11.00 D1 Heffnersklubbans IF (1) – IFK Timrå 1
3 12.00 D2 IFK Timrå 2 – Matfors (1)
4 13.00 D2 Selånger FK 2 – Söråkers FF (1)
5 14.00 D3 Sundsvalls FF – Stöde IF
6 15.00 H1 IFK Sundsvall – Kubikenborgs IF
7 16.00 H2 Matfors IF – Bondsjöhöjdens BK (1)
8 17.00 H2 Alnö IF – Lucksta IF
9 18.00 H4 Granlo BK – Hassels IF
10 19.00 H5 IFK Timrå 2 – Viskans IF (1)
11 20.00 H3 Essviks AIF – Söråkers FF
12 21.00 H3 Stöde IF 2 (1) – Sidsjö-Böle IF
måndag 13/3
13 18.00 D1 Alnö IF (1) - IFK Timrå 1
14 19.00 D1 Heffnersklubbans BK (1) – Selånger
15 20.00 H5 Viskans IF (1) – Holm SK
16 21.00 H2 Matfors IF – Alnö IF
17 22.00 H1 Sund IF (1) – Svartvik
tisdag 14/3
18 18.00 D2 Matfors (1) – Selånger FK 2
19 19.00 D3 Stöde IF – SDFF 2
20 20.00 H4 Nedansjö IF – Granlo BK
21 21.00 H3 Söråkers FF – Stöde IF 2 (2)
22 22.00 H3 Sidsjö-Böle IF (1) – Essviks AIF
onsdag 15/3
23 18.00 D2 Söråkers FF (1) – IFK Timrå 2
24 19.00 H2 Bondsjöhöjdens BK (1)– Lucksta IF
25 20.00 D1 Heffnersklubbans BK – Alnö IF
26 21.00 H1 Kubikenborgs IF (1) – Svartviks IF
27 22.00 H1 Sund IF (1) – IFK Sundsvall
torsdag 16/3
28 18.00 D3 SDFF 2 – Sundsvalls FF
29 19.00 D2 Selånger FK 2 - IFK Timrå 2
30 20.00 D2 Matfors IF – Söråkers FF
31 21.00 D1 IFK Timrå 1 – Selånger FK 1
32 22.00 H2 Lucksta IF – Matfors IF
fredag 17/3
33 18.00 H1 Sund IF – Kubikenborgs IF (1)
34 19.00 H5 Holms SK – IFK Timrå 2
35 20.00 H1 Svartvik – IFK Sundsvall (1)
36 21.00 H3 Essvik AIF – Stöde IF 2 (2)
37 22.00 H4 Hassels IF – Nedansjö IF
lördag 18/3
38 10.00 H3 Söråkers FF – Sidsjö-Böle IF
39 11.00 H2 Alnö IF - Bondsjöhöjdens BK (1)
40 12.00 Damsemi Segr D1 – Bästa 2:a D1 och D2
41 13.00 Damsemi Segr D3 – Segr D2
42 14.00 Herrkvart Segr H4 – Segr H5
43 15.00 Herrkvart Segr H3 – 2:a H1
44 16.00 Herrkvart Segr H1 – 2:a H2
45 17.00 Herrkvart Segr H2 – 2:a H3
söndag 19/3
46 10.00 Herr semi Segr match 42 och 43
47 11.00 Herr semi Segr match 44 och 45
48 12.00 Placering 2:a D3 – 3 D3
49 13.00 Placering 3:a H4 – 3:a H5
50 14.00 Placering 2:a H4 – 2:a H5
51 15.00 Dam final Segr match 40 och 41
52 16.00 Herr final Segr match 46 och 47
F-13 Träning | 25 apr, 16:30 |
P-11 Städa avlägg! | 25 apr, 17:30 |
F-09 Träning | 25 apr, 19:00 |
P-11 Träning | 25 apr, 20:00 |
A-lag Herrar Träning | 25 apr, 20:45 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera