Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Säters IF FK

Följ

Säters IF FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 12:30

      Islingby IK (borta) F 06-08


      14:30
    • 15:00

      Träning F-03/05


      16:30
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 00:00

      Kvarnsvedens IK (borta) P-07


      02:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Östansbo P-09


      12:15
    • 11:00

      Krylbo IF (hemma) P-10


      12:30
    • 17:30

      Sollerö IF (hemma) F-03/05


      19:30
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning PF-14/15


      10:00
    • 11:00

      IK Brage grön (hemma) P-09


      12:30
    • 14:00

      Östansbo IS (hemma) F 06-08


      16:00
    • 15:00

      Slätta SK (borta) F-03/05


      17:00
  • 10Sön
    • 11:00

      Krylbo IF (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Smedjebackens FK (hemma) P-09


      13:30
    • 14:00

      Östansbo IS (borta) F 06-08


      16:00
    • 15:00

      Stora Skedvi IK FF (borta) P-10


      17:00
    • 17:00

      Kvarnsvedens IK vit (hemma) F-09/10


      19:00
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11/12


      18:00
    • 17:00

      Träning PF-13


      18:00
    • 18:00

      Krylbo IF gul (borta) P-09


      19:15
    • 18:00

      Torsångs IF (borta) F 06-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-03/05


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04/05/06


      21:00
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning PF-14/15


      10:00
    • 10:00

      Torsångs IF (borta) P-11/12


      11:00
    • 11:00

      Ludvika/Grängesberg (hemma) F 06-08


      13:00
  • 17Sön
    • 11:00

      Torsångs IF gul (hemma) P-10


      13:00
    • 13:00

      IFK Hedemora FK (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Avesta AIK (borta) P-09


      14:15
    • 14:00

      Skogsbo-Avesta IF (hemma) F 06-08


      16:00
    • 16:00

      IK Brage grön (hemma) P-11/12


      17:00
    • 17:00

      Match Torsång (hemma) F-03/05


      19:00
    • 17:30

      Ornäs BK (hemma) F-03/05


      19:30
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11/12


      18:00
    • 17:00

      Träning PF-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04/05/06


      19:00
    • 18:00

      IFK Hedemora FK (borta) F 06-08


      20:00
    • 19:00

      Östansbo IS (borta) F-03/05


      21:00
    • 19:00

      Match Ornäs (hemma) F-03/05


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning PF-14/15


      10:00
      B-plan Säters IP
      Anteckning: Fotbollslek för barn födda 2014-2015 på B-planen, Säters IP. Ingen föranmälan krävs.

      Vänligen respektera Folkhälsomyndighetens allmänna råd gällande Covid-19 genom hela säsongen.
    • 10:00

      Islingby IK (borta) F-09/10


      12:00
    • 11:00

      Avesta AIK (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      Samuelsdal If (hemma) P-11/12


      14:00
    • 13:00

      Korsnäs IF FK (borta) F-03/05


      15:00
    • 15:00

      Forssa BK (hemma) P-11/12


      16:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Skogsbo-Avesta IF (hemma) P-09


      11:30
    • 12:00

      Korsnäs IF FK gul (hemma) P-09


      13:30
    • 13:00

      IF Tunabro (borta) F 06-08


      15:00
    • 13:00

      Träningsmatch P-04/05/06


      16:00
    • 13:00

      Skogsbo-Avesta IF svart (borta) P-10


      15:00
    • 15:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:00

      Gustafs GoIF (hemma) F 06-08


      19:00
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11/12


      18:00
    • 17:00

      Träning PF-13


      18:00
    • 18:00

      Träning F-03/05


      19:30
    • 18:30

      Kvarnsvedens IK (hemma) P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04/05/06


      21:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:15

      Träning F-09/10


      17:30
    • 18:00

      Ludvika FK Grön (borta) P-11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/05


      19:30
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning PF-14/15


      10:00
    • 10:00

      IF Tunabro (hemma) F 06-08


      12:00
    • 11:00

      IK Brage vit (hemma) P-07


      13:00
    • 15:00

      IF Tunabro (borta) F 06-08


      17:00
  • 31Sön
    • 10:00

      IFK Hedemora FK Blå (hemma) F-09/10


      12:00
    • 11:00

      Avesta AIK (borta) P-10


      13:00
    • 12:30

      Ludvika FK (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      IF Tunabro vit (borta) P-11/12


      14:00
    • 18:00

      Kvarnsvedens IK vit (hemma) F-03/05


      20:00